Klauskite visko apie LCC


Administratorius
Čia galite užduoti klausimus apie priėmimą į LCC tarptautinį universitetą.
Arnas
Administratorius rašė: Čia galite užduoti klausimus apie priėmimą į LCC tarptautinį universitetą.
Yra išankstiniai stojimai?
LCC
Arnai, į LCC vyksta išankstinis stojimas. Pirmas žingsnis būtų užpildyti stojimo anketą internete http://www.lcc.lt/application-procedures-bachelors
kobra412
Sveiki, laikysiu Anglų kalbos, lietuvių kalbos, geografijos ir istorijos egzaminus. Anglų tikiuosi išlaikyti nemažiau 50%, lietuvių gal 4, geografiją ne mažiau 80% ir istoriją nemažiau 50%. Visi valstybiniai. Taip pat turėsiu geografijos A lygio metinį 10, istorijos 6 ir Lietuvių kalbos 7, anglų kalbos B1 lygio 8. Kaip manote, kuri mokymose programa man labiausiai tiktų ir kokius šansus turiu patekti į valstybės finansuojamą vieta? Taip pat norėjau paklausti arpridėtų nors kiek balų trečia kalba: vokiečių?
LCC
Ačiū už klausimą (kobra412). LCC galimos keturios studijų programos: - tarptautinis verslo administravimas - psichologija - anglų k. ir literatūra - evangeliška teologija Teoriskai, valstybes krepseliui gauti galetu pretenduti TIK i anlgu k. ir literatūros specialybe arba teogolijos. Nes stojant i anglu k. ir literatura,stojimo balas susideda is: - anglu k. ( 0.4) - lietuviu k. (0.2) - istorija (0.2) - trecia uzsieno kalba (pvz.vokieciu), metinis pazymys (0.2) O stojant i teologija: - anglu k. ( 0.2) - lietuviu k. (0.2) - istorija (0.4) - geografija, metinis pazymys (0.2) Jeigu kiltu papildomu klausimu gali parasyti man tiesiogiai i el. pasta ibalciunaite@lcc.lt
Milana
sveiki norejau paklausti, labai noriu studijuoti lcc versla, bet su matematika sekasi prastai, esu 11 tokė, lankau papildomai ir stengsiuos kokie balai yra stojant i vadyba ir versla ? stočiau i mokamą. Taip pat lankau krepšini ir esu perspektyvi ateityje norėčiau savo ateiti sieti su sportu bet tėvai sako jog reikia turėti ir specialybe ar butu imanoma suderinti šiuos du dalykus ?
LCC
Milana rašė: sveiki norejau paklausti, labai noriu studijuoti lcc versla, bet su matematika sekasi prastai, esu 11 tokė, lankau papildomai ir stengsiuos kokie balai yra stojant i vadyba ir versla ? stočiau i mokamą. Taip pat lankau krepšini ir esu perspektyvi ateityje norėčiau savo ateiti sieti su sportu bet tėvai sako jog reikia turėti ir specialybe ar butu imanoma suderinti šiuos du dalykus ?
Labas Milana, Stojant į mūsų universitetą matematika nėra pati svarbiausia stojamojo balo dalis. Mes taip pat žiūrime į tavo bendrus pasiekimus per paskutinius tris metus. Turėk omenyje, kad mūsų universitete paskaitos vyksta anglų kalba ir mes atsižvelgiame į TOEFL egzamino rezultatus. O dėl krepšinio, tai šiuo metu turime vaikinų komandą. Deja, merginų komandos nėra, tačiau sporto sale gali naudotis kiekvienas LCC studentas. Jei turi daugiau klausimų tai parašyk į admission@lcc.lt arba paskambink (+370 46) 310 460 ir galėsime pabendrauti.
Rokas
Sveiki, laikysiu Anglų kalbos, lietuvių kalbos, matematikos ir istorijos egzaminus. Anglų tikiuosi išlaikyti nemažiau 60%, lietuvių apie 50%, matematika ne mažiau 60% ir istoriją nemažiau 80%. Visi valstybiniai. Taip pat turėsiu istorijos A lygio metinį 8, matematikos 6 ir Lietuvių kalbos 7, anglų kalbos B2 lygio 8. Kaip manote, kuri mokymose programa man labiausiai tiktų ir kokius šansus turiu patekti į valstybės finansuojamą vieta?
Tomas
Sveiki, ar yra pas jus išlyginamosios studijos baigusiems aukštesniąją verslo mokyklą?
LCC
Sveiki, laikysiu Anglų kalbos, lietuvių kalbos, matematikos ir istorijos egzaminus. Anglų tikiuosi išlaikyti nemažiau 60%, lietuvių apie 50%, matematika ne mažiau 60% ir istoriją nemažiau 80%. Visi valstybiniai. Taip pat turėsiu istorijos A lygio metinį 8, matematikos 6 ir Lietuvių kalbos 7, anglų kalbos B2 lygio 8. Kaip manote, kuri mokymose programa man labiausiai tiktų ir kokius šansus turiu patekti į valstybės finansuojamą vieta?
Rokai, stojimo į LCC balą sudaro trijų paskutinių metų metiniai istorijos, anglų kalbos, matematikos ir lietuvių kalbos pažymiai, tarptautinio anglų kalbos TOEFL balas bei interviu. Sunku pasakyti, kokie šansai tau įstoti, nes kiekvienas atvejis individualus. Vis dėl to, anglų kalbos lygis labai svarbus, kadangi studijos vyksta anglų kalba. Valstybės finansuojama vieta priklauso nuo bendro egzaminų balo konkurso. Mums egzaminų rezultatai nėra tokie svarbūs. Tačiau mūsų universitetas siūlo ir kitas finansavimo galimybes apie kurias daugiau pasiskaityti gali čia http://www.lcc.lt/lt/finansine-parama . Jei turi daugiau klausimų gali rašyti mums info@lcc.lt arba skambinti (+370 46) 310 460.
LCC
Sveiki, ar yra pas jus išlyginamosios studijos baigusiems aukštesniąją verslo mokyklą?
Tomai, Išlyginamųjų studijų nesiūlome, tačiau galima persivesti kai kuriuos kursus. Reikėtų pateikti kursų išrašus su pažymiais ir kursų aprašymais. Studijų trukmė priklausytų nuo to, kokius kursus turėjote ir į kokią specialybę norite stoti LCC. Jei kils daugiau klausimų, galite rašyti info@lcc.lt arba skambinti (+370 46) 310 460.
Paulina
Laba diena, norėjau pasiteirauti koks yra priėmimo balas stojant į LCC international business administration. Be to ar būtinas ielts ? Ir ar būtų galima sužinoti visą studijų programą ?


LCC
Paulina rašė: Laba diena, norėjau pasiteirauti koks yra priėmimo balas stojant į LCC international business administration. Be to ar būtinas ielts ? Ir ar būtų galima sužinoti visą studijų programą ?
Labas, Paulina, Ačiū už Tavo klausimą. LCC tarptautinis universitetas turi atskirą savo priėmimo tvarką taip pat ir priėmimo balą. Studentai priimami pagal šiuos kriterijus, kurių rezultatus susumavus gaunamas bendras stojimo balas: TOEFL/IELTS/CPE/CAE (tarptautiniai anglų k. testai) 20% Vidurinės mokyklos 10, 11, 12 klasių metinių pažymių vidurkis 50% Pokalbis 30% Iš viso 100% Minimalus bendras stojimo balas turi būti ne mažesnis nei 70%. Lietuvos Respublikos bei kitų Europos Sąjungos valstybių piliečiai turi galimybę dalyvauti ir bendrajame priėmime (http://www.lamabpo.lt), kurio metu gali pretenduoti į studijų stipendiją. Būtinas tarptautinis anglų kalbos testas (TOEFL, IELTS,CPE, CAE, PTE). Daugiau apie programą bei kokie kursai sudaro ją gali rasti čia http://www.lcc.lt/home/academics/bachelors-degrees/programs-of-study/international-business-administration/ . Jei kiltų daugiau klausimų, būtinai klausk. Geros dienos.
Reda
Sveiki, ar praeitais metais buvo gavusių valstybės stipendiją studijuoti tarptautinį verslą? Jeigu gaučiau valstybės stipendiją studijuoti anglų filologiją, bet pirmame kurse perstočiau į kitą specialybę (Jūsų universitete), ar ši stipendija išliktų?
LCC
Reda rašė: Sveiki, ar praeitais metais buvo gavusių valstybės stipendiją studijuoti tarptautinį verslą? Jeigu gaučiau valstybės stipendiją studijuoti anglų filologiją, bet pirmame kurse perstočiau į kitą specialybę (Jūsų universitete), ar ši stipendija išliktų?
Labas, Reda, Taip, praeitais metais buvo studentų, gavusių valstybinę studijų stipendiją. Tačiau, gavus stipendiją anglų kalbos programai ir perstojant į kitą progrąmą, stipendija negali būti taikoma kitai programai, nebent ji priklausytų tai pačiai studijų krypčiai.
ElianaVanifatova
Laba diena, Esu dvyliktokė ,prieš metus netyčia radau Jūsų universitetą ir labai juo susidomėjau. Ruošiuosi laikyti : matematikos,lietuvių,istorijos,( visi valstybiniai), anglų,rusų egzaminus.+lenkų(nes mokausi lenkų mokykloj). Noriu stotį į LCC Šiuolaikinės komunikacijos bakalauro studijas. Dar norėčiau paklausti ar rekia prieš stojant išlaikyti TOEFL ar kokį kitą anglų testą? Ir ar šioms studijoms butinas istorijos egzaminas, ar užteks gero metinio pažymio ? Iškarto ačiū .
LCC
ElianaVanifatova rašė: Laba diena, Esu dvyliktokė ,prieš metus netyčia radau Jūsų universitetą ir labai juo susidomėjau. Ruošiuosi laikyti : matematikos,lietuvių,istorijos,( visi valstybiniai), anglų,rusų egzaminus.+lenkų(nes mokausi lenkų mokykloj). Noriu stotį į LCC Šiuolaikinės komunikacijos bakalauro studijas. Dar norėčiau paklausti ar rekia prieš stojant išlaikyti TOEFL ar kokį kitą anglų testą? Ir ar šioms studijoms butinas istorijos egzaminas, ar užteks gero metinio pažymio ? Iškarto ačiū .
Labas, Eliana, Ačiū už Tavo klausimą. LCC tarptautinis universitetas turi atskirą savo priėmimo tvarką taip pat ir priėmimo balą. Studentai priimami pagal šiuos kriterijus, kurių rezultatus susumavus gaunamas bendras stojimo balas: TOEFL/IELTS/CPE/CAE (tarptautiniai anglų k. testai) 20% Vidurinės mokyklos 10, 11, 12 klasių metinių pažymių vidurkis 50% Pokalbis 30% Iš viso 100% Minimalus bendras stojimo balas turi būti ne mažesnis nei 70%. Būtinas tarptautinis anglų kalbos testas (TOEFL, IELTS,CPE, CAE, PTE). Daugiau apie programą bei kokie kursai sudaro ją gali rasti čia http://www.lcc.lt/home/academics/bachelors-degrees/programs-of-study/international-business-administration/ . Jei kiltų daugiau klausimų, būtinai klausk.
Indre
Sveiki, kiek esu girdėjusi į LCC galima taip pat įstoti į VF vietą. Norėčiau paklausti, kiek tokių vietų būna kasmet stojant į psichologijos programą? koks buvo šiemet 2015metais minimalus konkursinis balas stojant į psichologijas studijų programą tarp įstojusių į VF vietą? Dėkoju už atsakymą.
LCC
Indre rašė: Sveiki, kiek esu girdėjusi į LCC galima taip pat įstoti į VF vietą. Norėčiau paklausti, kiek tokių vietų būna kasmet stojant į psichologijos programą? koks buvo šiemet 2015metais minimalus konkursinis balas stojant į psichologijas studijų programą tarp įstojusių į VF vietą? Dėkoju už atsakymą.
Miela, Indre, LCC tarptautinis universitetas yra nevalstybinis, todėl neturime valstybės nefinansuojamų vietų. Tačia stojantieji turi galimybę pretenduoti į valstybės nefinansuojąmą su stipendija vietą. Daugiau apie tai gali paskaityti čia http://www.lcc.lt/lt/pradzia/studentu-priemimas/bendrasis-priemimas/ . Šiais metais socialinių mokslų sričiai buvo skirta 110 vietų, o minimalus balas pagrindinio priėmimo metu - 6,38 .
ElianaVanifatova
Labas vakaras, Daug kur Jūsų atsakymuose rašote ,kad norint stoti į LCC reikia išlaikyti TOEFL testą , o apie IELTS ir kitus nieko nerašot, o kaikuriems atsakymuose rašot ,kad galima rinktis TOEFL,IELTS,CPE,CAE. Tai priklauso nuo programos ,kuris testas reikalingas , ar čia tiesiog kaip pavyzdį tik TOEFL'ą siūlote? :) Nes visdėlto kiek girdėjau tai IELTS yra lengvesnis už TOEFL . Ir dar vienas klausimas, tą anglų kalbos testą reikia butinai išanksto išlaikyti ar galima tai padaryt prieš pat stojant ? Išanksto labai ačiū.

Neprisiregistravę (arba nepatvirtinę savo el. pašto) vartotojai privalo įvesti saugos kodą.
Neprisiregistravusių vartotojų pranešimuose viešai rodomas jų IP adresas.

Atsakymas

Vardas

Temos pavadinimas

Tekstas

Saugos kodasLeidžiami kodai

[b] bold [/b], [i] italic [/i], [c] citata [/c]