Klauskite visko apie VU ŠA


Auguste
Sveiki, noriu pasiteirauti, ar Jūsu universitete dar yra galimybe stoti i visuomenes sveikatos studijas?
Jolanta
Sveiki. Klausimas bus šiek tiek bendrai apie studijų programą.. Vidurinę mokyklą esu baigusi 2008 metais ir taip jau nutiko, kad neturiu išsilavinimo. Sugalvojau stoti šiais metais į spec. pedagogiką ir logopediją. Esu girdėjusi, kad įgijus vidurinį išsilavinimą iki 2014 metų yra galimybė baigti bakalauro studijas valstybės finansuojamose vietose? Gal jūs galite man tiksliau pasakyti?
VU ŠA priėmimas
Laba diena, Vilniaus universiteto Šiaulių akademijos papildomųjų studijų programos skirtos papildyti jau įgytą išsilavinimą žiniomis ir gebėjimais, būtinais norint tęsti pasirinktas atitinkamos krypties studijas pagal II pakopos (magistrantūros) studijų programą. Priklausomai nuo Jūsų įgyto išsilavinimo studijų apimtis sudarytų 30 arba 60 kr. (studijos mokamos). Sekite informaciją Šiaulių akademijos internetiniame puslapyje (dabar informacija rengiama) https://www.sa.vu.lt/stojantiesiems/studijos-kolegiju-ir-kitu-universitetu-absolventams/papildomosios-studijos Išduotas papildomųjų studijų baigimo pažymėjimas suteiktų galimybę stoti į Šiaulių akademijos atitinkamą magistrantūros studijų programą pretenduojant ir į valstybės finansuojamą vietą. Plačiau apie magistrantūros studijų programas rasite (informacija pildoma) https://www.sa.vu.lt/stojantiesiems/magistranturos-studijos
VU ŠA priėmimas
Laba diena, Gintare, Vilniaus universiteto Šiaulių akademijos papildomųjų studijų programos skirtos papildyti jau įgytą išsilavinimą žiniomis ir gebėjimais, būtinais norint tęsti pasirinktas atitinkamos krypties studijas pagal II pakopos (magistrantūros) studijų programą. Priklausomai nuo Jūsų įgyto išsilavinimo studijų apimtis sudarytų 30 arba 60 kr. (studijos mokamos). Sekite informaciją Šiaulių akademijos internetiniame puslapyje (dabar informacija rengiama) https://www.sa.vu.lt/stojantiesiems/studijos-kolegiju-ir-kitu-universitetu-absolventams/papildomosios-studijos Išduotas papildomųjų studijų baigimo pažymėjimas suteiktų galimybę stoti į Šiaulių akademijos atitinkamą magistrantūros studijų programą pretenduojant ir į valstybės finansuojamą vietą. Plačiau apie magistrantūros studijų programas rasite (informacija pildoma) https://www.sa.vu.lt/stojantiesiems/magistranturos-studijos
VU ŠA priėmimas
Laba diena, Auguste, Programos jau turintiems aukštąjį išsilavinimą, 2021 m. priėmimui dar nepatvirtintos. Patvirtinus priėmimo programas, sąlygas, kainas, ši informacija artimiausiu metu bus paskelbta internete. Sekite informaciją Šiaulių akademijos internetiniame puslapyje https://www.sa.vu.lt/stojantiesiems Planuojamas tiesioginis (per VU internetinę stojančiųjų aptarnavimo sistemą ISAS) priėmimas į studijų programą Visuomenės sveikata (2 metai) turintiems aukštąjį universitetinį (biologijos, edukologijos (sveikatos, taikomosios kūno kultūros, sporto, sveikos gyvensenos) arba aukštąjį koleginį išsilavinimą (biomedicinos pagrindu vykdytas studijas). Priėmimas vyktų į pirmą kursą. Universiteto nustatyta tvarka iki 50 proc. studijų dalykų gali būti įskaityti atitinkamai sumažinant studijų kainą. Studijos vyktų sesijomis.
VU ŠA priėmimas
Laba diena, Jolanta, Pagal LR įstatymus kiekvienas pilietis gali (jeigu atitinka stojamuosius reikalavimus) įgyti vieną valstybės finansuojamą bakalaurą, vieną magistrą, vieną profesinį ir vieną doktorantūros išsilavinimą. Jeigu asmuo jau yra baigęs atitinkamos pakopos studijas valstybės finansuojamoje vietoje, antrą kartą negali gauti valstybės finansavimo atitinkamose studijose. Bakalauro studijose, į valstybės finansuojamą vietą galima pretenduoti tik dalyvaujant bendrajame priėmime, kurį vykdo LAMA BPO. Valstybės finansuojamos vietos skiriamos pagal stojančiųjų konkursinius balus. Konkursinio balo sandara ir kitos priėmimo sąlygos https://bakalauras.lamabpo.lt/ Priėmimas į bakalauro studijų programą Specialioji pedagogika ir logopedija (4 metai, 240 kr., metinė studijų kaina 3426 Eur) vykdomas per LAMA BPO. Programa vykdoma nuolatine forma. Tvarkaraštis dieninis ir sesijinis. Dalis programos vykdoma nuotoliniu būdu. Baigus studijas gausite ugdymo mokslų bakalauro laipsnį ir pedagogo kvalifikaciją. Išsamiai apie programą https://www.sa.vu.lt/stojantiesiems/bakalauro-studijos/specialioji-pedagogika-ir-logopedija
VU ŠA priėmimas
Laba diena, Andriau, deja, šiais metais Šiaulių akademijoje Kūno kultūros ir sporto edukologijos papildomosios studijos nebus vykdomos.
Romas
Sveiki, Norėjau pasiteirauti apie persikvalifikavimą. Ar įmanoma įstoti ir baigti Istorijos pedagogika (1 m. Studijos rašo), jei esi fizinio ugdymo mokytojas. Ar galėsi dėstyti istorijos pamokas, jei tik vienerius metus studijavai?
VU ŠA priėmimas
Laba diena, Romai, viskas yra įmanoma, tikėtina, kad šias studijas renkasi istorija besidomintys, o jei ši sritis nedomina, tai ir ketverių metų studijos gero rezultato dirbant mokykloje neduos. Mokomojo (istorijos) dalyko modulis yra skirtas turintiems aukštąjį išsilavinimą ir pedagogo kvalifikaciją. Baigusiajam studijas išduodamas studijų pažymėjimas ir suteikiama teisė mokyti atitinkamą mokomąjį dalyką ar užsiimti specializuota pedagogine veikla. Vadinasi nebus studijuojami bendrieji universitetiniai, pedagogo kvalifikaciją suteikiantys studijų dalykai, o visos 60 kreditų apimties studijos bus skirtos istorijos kaip mokomojo dalyko įsisavinimui.
Romas
Sveiki, O kiek buvo pernai įstojųsių į persikvalifikavimo studijas. Ir kiek buvo valstybės finansuoti ir kiek nefinansuotų valstybės?
Romas
Taip pat klausiu, kaip vyksta paskaitos, papildomose studijuose, kai studijuojame tik vienerius metus?
Laba diena,
Ar šiemet vyks priėmimas į visuomenės sveikatos studijas?
VU ŠA priėmimas
Laba diena, Romai, Papildomosios studijos skirtos siekiantiems atitinkamos krypties magistrantūros studijų. Papildomąsias studijas baigusiems asmenims išduodamas šių studijų baigimo pažymėjimas, suteikiantis teisę Universitete stoti į tos studijų krypties ar krypčių grupės, kurioje vyko papildomosios studijos, antrosios pakopos studijų programas. Pažymėjime nurodomi išklausyti studijų dalykai, jų apimtis kreditais ir įvertinimai. Studijos vyksta sesijomis. Galiu atsakyti dėl priėmimo tvarkos 2021 metais, o jei Jus domina perkvalifikavimo (neformaliojo švietimo) studijos, vykdoma projektinė veikla, studijuojančiųjų komplektavimo klausimai, tai išsamią informaciją Jums pateiks Vilniaus universiteto Šiaulių akademijos Mokymosi visą gyvenimą centras https://www.sa.vu.lt/apie/testiniu-ir-nuotoliniu-studiju-institutas/studijos el. p. priemimas.mvgc@tsi.su.lt arba tinklalapyje nurodytu telefono numeriu.
VU ŠA priėmimas
Laba diena, Tik jau turintiems aukštąjį universitetinį biologijos, edukologijos (sveikatos, taikomosios kūno kultūros, sporto, sveikos gyvensenos) arba aukštąjį koleginį (biomedicinos pagrindu vykdytas studijas) išsilavinimą ir norintiems įgyti kitą bakalauro laipsnį, per stojančiųjų aptarnavimo sistemą VU ISAS nuo birželio 1 d. vykdomas priėmimas į bakalauro laipsnį suteikiančią studijų programą Visuomenės sveikata (2 metai), išsamiai https://www.sa.vu.lt/external/sa/files/Studiju_skyrius/Visuomenes_sveikata_2m_aprasas.pdf
Irina
Laba diena, Domina stodijuoti specialią pedagogiką ir logopediją. Esu baigusi mokamai Socialinių mokslų kolegiją -ekonomikos bakalaurą. -Sakykite ar galėčiau pas jus stoti ir pretenduoti į Valstybės finansuojamus mokymus? - Ar galima studijuoti nuotoliniu būdu tarkime vakarais ir savaitgaliais?
VU ŠA priėmimas
Laba diena, Irina, Jei neturite pirmos pakopos (bakalauro) aukštojo išsilavinimo įgyto valstybės lėšomis ir atitinkate keliamus minimalius reikalavimus valstybės finansavimui gauti, stoti į bakalauro studijų programos Specialioji pedagogika ir logopedija (4 metai, 240 kr.) pirmą kursą. Priėmimas vykdomas per LAMA BPO, o teikiant prašymą galite pretenduoti į valstybės finansuojamą vietą. Valstybės finansuojamos vietos skiriamos pagal stojančiųjų konkursinius balus. Pretenduojantiems ir į VF, ir į VNF vietas minimalus konkursinis balas 5,4. Konkursinio balo sandara ir kitos priėmimo sąlygos https://bakalauras.lamabpo.lt/ Studijų programos priėmimo reikalavimai https://www.sa.vu.lt/stojantiesiems/bakalauro-studijos/specialioji-pedagogika-ir-logopedija Programa vykdoma nuolatine forma. Tvarkaraštis dieninis ir sesijinis. Sesijiniu tvarkaraščiu dauguma studijuoja jau turintys kitą išsilavinimą, su įskaitytais studijų dalykais. Tik įstojus galėsite teikti prašymą dėl dalykų įskaitymo (iš anksto įskaitymai nedaromi). Kiek dalykų įskaityti sprendžia studijų programų komitetas, kuomet studijas pradėję studentai per VU Informacinę sistemą teikia prašymus dėl įskaitymų (studijuojant nefinansuojamoje vietoje už tuos kreditus mokėti nereikėtų). Prašyme pasirinkdami studijų programas prioriteto tvarka turite matyti įrašą sesijinis. Nuolatinės studijos sesijiniu tvarkaraščiu vykdomos paskaitas sukoncentruojant savaitei (nuo pirmadienio iki penktadienio) ir atvykimus planuojant apytikriai kartą per mėnesį; yra galimybė studijuoti derinant auditorines ir nuotolines studijas.

Neprisiregistravę (arba nepatvirtinę savo el. pašto) vartotojai privalo įvesti saugos kodą.
Neprisiregistravusių vartotojų pranešimuose viešai rodomas jų IP adresas.

Atsakymas

Vardas

Temos pavadinimas

Tekstas

Saugos kodasLeidžiami kodai

[b] bold [/b], [i] italic [/i], [c] citata [/c]