Klauskite visko apie Šiaulių valstybinę kolegiją


ŠVK
gabrytej rašė: Sveiki, kaip reiktų pateikti prašymą stojimui, valstybės nefinansuojamai vietai?

Laba diena, stojančiuosius konsultuojame telefonu 8 615 97 114 arba el. paštu priemimas@svako.lt. Tiesioginio priėmimo prašymą galima pateikti el. būdu (atsiunčiame formą stojančiojo nurodytu el. paštu) arba įprastą popierinį, atvykus į ŠVK Priėmimo tarnybą (Aušros al. 40). Bendrojo priėmimo prašymai teikiami per www.lamabpo.lt prieinamą informacinę sistemą.
ŠVK
ievike1 rašė: Sveiki, jeigu šiais metais nelaikei matematikos egzamino ir stoji į mokamas studijas, ar yra galimybė ateinančiais metais išsilaikius egzaminą pretenduoti į vf vietą?
Laba diena, taip, žinoma, išlaikiusi kitąmet matematikos egzaminą (jei jau esate išlaikiusi lietuvių k. ir užsienio k. valstybinius egzaminus) galėsite dalyvauti bendrajame priėmime ir tikėtis laimėti vf vietą. Jei įstosite, studijų finansavimas jums bus skirtas nuo to kurso, kuriame tuo metu būsite mokamoje vietoje.
ŠVK
Lina rašė: Sveiki, ar pas jus kolegijoje yra galimas sesijinis mokymasis? Domina bendrosios praktikos slauga ir kineziterapija. Ačiū
Laba diena, ne, sesijinio tvarkaraščio sveikatos mokslų studijų programose pas mus nėra numatyta, įprastai yra tik dieninis, o laikinai karantino metu - ir nuotolinis tvarkaraštis.
ŠVK
Gintare rašė: Laba diena,norėjau pasiteirauti. Mačiau jog įstojus į kolegiją reikia pristatyti savo brandos atestatą, o jeigu išlaikei papildomą egzaminą kitais metais ir jo nėra atestate, bet jis reikalingas stojimui, reikia tą išlaikyto egzamino priedą pasiimti ir būtinai pristatyti kartu su brandos atestatu?
Laba diena, Gintare, jei įstojote bendruoju priėmimu, t. y. atestato ir vėliau išlaikytų egzaminų informacija jau yra elektroninėje bendrojo priėmimo sistemoje, tai viskas gerai, dokumentų kopijos Kolegijai reikalingos, bet jas galima pristatyti ir vėliau, kai galėsite. Jei eitų kalba apie stojimą į Kolegiją per tiesioginį priėmimą, kuomet reikia suskaičiuoti konkursinį balą, remiantis vidurinio išsilavinimo dokumentais, tuomet dokumentai reikalingi iš karto. Sėkmingų studijų!

Neprisiregistravę (arba nepatvirtinę savo el. pašto) vartotojai privalo įvesti saugos kodą.
Neprisiregistravusių vartotojų pranešimuose viešai rodomas jų IP adresas.

Atsakymas

Vardas

Temos pavadinimas

Tekstas

Saugos kodasLeidžiami kodai

[b] bold [/b], [i] italic [/i], [c] citata [/c]