Inžinerinės pramonės vaidmuo kasdieniame žmonių gyvenime itin reikšmingas. Be šios pramonės gaminamų produktų neįmanomas aviacijos, laivybos, statybų, telekomunikacijų, inžinerinių tinklų ir daugelio kitų sričių gyvavimas. Daugelis dalykų, su kuriais susiduriame kasdien, užsiimdami įvairia veikla, yra inžinerinės pramonės įmonių darbo sukuriamas rezultatas. Kurk ateities sprendimus ir Tu, tapdamas inžinerinės profesijos specialistu!

Kviečiame išmokti:

METALŲ SUVIRINIMO: Siūlių žymėjimas, jungčių paruošimas ir surinkimas; Suvirinimo medžiagų ir parametrų parinkimas, defektų ištaisymas; Metalų lankinis (MMA, MIG/MAG, TIG) ir dujinis suvirinimas.

METALO DARBŲ MECHANIKOSMetalo apdirbimas rankiniais ir mechanizuotais įrankiais bei įrenginiais; Įrenginių defektavimas ir remontas.

METALO APDIRBIMO STAKLĖMIS: Metalo apdirbimas staklėmis spaudimu ir pjovimu; Operacijų atlikimas CNC staklėmis; CNC staklių programavimas.

SANTECHNIKOS: Vamzdynų detalių ir jungčių paruošimas ir mazgų sujungimas; Vandens tiekimo, šalinimo ir šildymo sistemų montavimas; Santechninių ir sanitarinių prietaisų montavimas bei remontas.

Kaip išsirinkti mokymus?

Mokymo centro darbuotojai padės susipažinti su dominančia sritimi, aprodys teorinio mokymo ir praktinių užsiėmimų vietas, mokytojai mielai atsakys į klausimus ir padės pasirinkti Tau tinkančią programą.

Mes neorganizuojame „atvirų durų dienų“ – Vilniaus Jeruzalės darbo rinkos mokymo centro durys Tau atviros visada!

Mokymai gali būti derinami su darbu - vykdomi pameistrystės mokymo forma ir / arba vakarinėje grupėje!

Startas - sausio 6 d., registracija - jau dabar!

INFORMACIJA IR REGISTRACIJA:

Jeruzalės g. 53, LT-08420, Vilnius

Tel.: (8 5) 269 7369, Mob.: 8 698 56 093

El. p.: registracija@mokymas.eu

www.mokymas.eu 

Sekite naujienas!