Mokomieji teoriniai bei praktiniai dalykai 1. Medžiagotyra 2. Manikiūro technologija 3. Koloristika 4. Higienos mokymas 5. Pirmoji pagalba, įvykus nelaimingam atsitikimui 6. Aptarnavimo kultūra ir bendravimo psichologija 7. Darbuotojų sauga ir sveikata 8. Antakių ir blakstienų koregavimas ir dažymas 9. Verslo ir ekonomikos pagrindai 10. Darbo teisės pagrindai
Įgyjamos manikiūrininko profesinės kompetencijos: 1. Laikytis darbuotojų saugos ir sveikatos bei higienos reikalavimų. 2. Kultūringai ir profesionaliai aptarnauti klientus. 3. Sekti mados tendencijas. 4. Dirbti įrankiais, naudojamais manikiūrui atlikti, juos dezinfekuoti, sterilizuoti. 5. Atlikti rankų masažą. 6. Atlikti manikiūrą pagal kliento pageidavimą. 7. Pagal paskirtį naudoti medžiagas, parinkti klientui kosmetiką, skirtą nagų priežiūrai namuose. 8. Prižiūrėti rankų odą vonelių, kaukių, kompresų pagalba. 9. Atlikti antakių ir blakstienų koregavimą ir dažymą. 10. Mokėti paslaugiai, kruopščiai, dėmesingai, kantriai, atsakingai ir kūrybiškai dirbti.
Sėkmingai išlaikę kvalifikacijos egzaminą (teorinės ir praktinės dalies) įgyja manikiūrininko kvalifikaciją.
Išduodami valstybiniai Profesinio mokymo diplomai, suteikiantys galimybę įsidarbinti grožio salonuose arba pradėti savo verslą Lietuvoje ir visoje Europos Sąjungoje.