Teminės Jaunojo inžinieriaus mokyklos paskaitos padės susigaudyti ne tik studijų programų gausybėje, bet ir parodys, kokiu specialistu galėsi tapti, baigęs universitetą, ir kokios karjeros galimybės Tavęs laukia.

Artimiausios paskaitos:

2014-03-07, 14:00 val. Architektūros inžinerija – kas tai yra? (prof. Josifas Parasonis). Vieta: Saulėtekio rūmai, Saulėtekio al. 11, Vilnius.

2014-03-07, 15:00 val. Pastatų modeliavimo kompiuterinėmis programomis realybė ir perspektyvos (doc. Kęstutis Urbonas). Vieta: Saulėtekio rūmai, Saulėtekio al. 11, Vilnius.

2014-03-18, 15:00 val. Jaunojo investuotojo sprendimai (Agnė Šimelytė). Vieta: Saulėtekio rūmai, Saulėtekio al. 11, Vilnius.

2014-03-18, 16:00 val. Praktinis užsiėmimas „Kūrybiškas problemų sprendimo būdas“ (Aušra Katinienė). Vieta: Saulėtekio rūmai, Saulėtekio al. 11, Vilnius.

2014-03-29, 12:00 val. Šiuolaikiniai metalų apdirbimo būdai ir technologijos (doc. Vadim Mokšin). Vieta: Mechanikos rūmai, J. Basanavičiaus g. 28, Vilnius.

2014-03-29, 13:00 val. Inovatyviųjų gamybos technologijų pasaulis (doc. Irmantas Gedzevičius). Vieta: Mechanikos rūmai, J. Basanavičiaus g. 28, Vilnius.

2014-04-05, 11:00 val. Elektronika: nuo kvarcinio smėlio iki šiuolaikinių procesorių (doc. Vaidotas Barzdėnas). Vieta: Elektronikos rūmai, Naugarduko g. 41, Vilnius.

2014-04-05, 12:00 val. Mikro ir nanoelektronika VGTU, Lietuvoje ir pasaulyje (doc. Vaidotas Barzdėnas). Vieta: Elektronikos rūmai, Naugarduko g. 41, Vilnius.

2014-04-11 Biomechanikos inžinerija – žmogaus judesių registravimo technologijos ir jų taikymas (doc. Julius Griškevičius). Vieta: Saulėtekio rūmai, Saulėtekio al. 11, Vilnius.

2014-04-11 Nekilnojamojo turto valdymo svarba šalies ekonomikai (prof. Artūras Kaklauskas, doc. Natalija Lepkova, doc. Dalia Bardauskienė). Vieta: Saulėtekio rūmai, Saulėtekio al. 11, Vilnius.

Išklausęs 5 ar daugiau Jaunojo inžinieriaus mokyklos paskaitų, gausi Jaunojo inžinieriaus sertifikatą. Daugiau informacijos gali rasti čia, o registacija į norimas paskaitas vyksta čia.

Jau esi apgalvojęs savo pasirinkimą, bet norėtum „pasimatuoti“ profesiją praktiškai?

9–12 klasių moksleiviams, norintiems susipažinti su inovatyviomis gamybos technologijomis ir patiems jas išmėginti, VGTU rengia Jaunojo suvirinimo inžinieriaus akademiją. Užsiėmimai vyks iki gegužės pabaigos kiekvieną penktadienį 14:30 val. Mechanikos rūmuose, Medžiagotyros ir suvirinimo katedroje (J. Basanavičiaus g. 28, Vilnius). Registruotis į paskaitas reikėtų el. paštu suvir@vgtu.lt parašant savo vardą ir pavardę, klasę, mokyklos (gimnazijos) pavadinimą, miestą ir ką labiausiai norėtum sužinoti užsiėmimų metu. Daugiau informacijos apie užsiėmimus rasi čia.

Po pamokų Tavęs laukia ir VGTU Elektronikos fakultetas. Pirmadieniais ir ketvirtadieniais 16 val. čia gali išmėginti savo jėgas kurdamas bei programuodamas robotus robotų konstravimo būrelyje. Tomis pačiomis dienomis gali limonado skardinės dydžio palydovą paleisti į kosmosą – tai įgyvendinti padės mažųjų palydovų konstravimo užsiėmimai. Antradieniais ir trečiadieniais nuo 16 val. savo kūrybinius sugebėjimus galėsi išnaudoti Android programėlių kūrimo būrelyje – čia galėsi sukurti bet kokį norimą įrankį savo išmaniajam mobiliajam telefonui.

Daugiau informacijos apie užsiėmimus, kurie vyks iki pat vasaros atostogų, ir registraciją į juos rasi čia.

Ieškai daugiau informacijos apie VGTU studijų programas, konkursinio balo skaičiavimą ar tiesiog nori artimiau susipažinti su vienu populiariausių universitetų Lietuvoje? Pasikviesk VGTU atstovus į savo mokyklą! Registruok savo mokyklą el. paštu studijuok@vgtu.lt

Norėtum daugiau sužinoti apie VGTU studijų programas? Spausk čia.