Toks virtualus renginys formatas buvo organizuojamas pirmą kartą Lietuvos imitacinių bendrovių veikloje. Renginio atidaryme sveikinimo kalbą sakė kolegijos steigėja prof. dr. Angelė Lileikienė, vėliau, virtualų sveikinimą ir palinkėjimą iš Kanados už aktyvų dalyvavimą tarptautiniame tinkle atsiuntė EUROPEN-PEN International prezidentas Scott Mitchell ir LIBA prezidentas iš Lietuvos Marius Ignatonis. Savo gyvenimiška praktine patirtimi pasidalijo Rimvydas Širvinskas – Makalius, Makalius.lt lyderiaujančios kelionių organizavimo platformos įkūrėjas.  Vėliau veiksmas persikėlė į interaktyvią paskaitą diskusiją „Kūrybiškumas ir / arba inovatyvumas: ką rinktis verslui?“ kurią vedė lektoriai UAB „Vėjo projektai“ komercijos direktorius Jean-Luc Deflandre  ir rinkodaros vadybininkas Antanas  Beniušis. Gausi virš 80 žmonių auditorija galėjo ne tik tiesiogiai užduoti klausimus, bet ir kuriamas inovacijas versle, nes paskaita vyko tiesiogiai iš išmaniojo autobuso. 

Po paskaitos konkursas persikėlė  į Lietuvos verslo kolegijos Facebook paskyrą kur renginio dalyviai pristatė savo sukurtas skrajutes. Paskatinti renginio moderatoriaus, prasidėjo aktyvus balsavimas už labiausiai patikusią. Vertinimo komisija vertino atsiųstus imitacinių bendrovių video pristymus, tai leido matyti ir jausti, kaip į verslo kūrimą kūrybiškai ir inovatyviai žiūri jauni žmonės. 

Susumavus komisijos ir socialinėje platformoje daugiausiai surinktus balsus, išrinktos šios IB komandos: 

Už geriausius video pristatymus - 1 vieta IB „Turistlandija“, 2 vieta IB „Žiedūna“, 3 vieta IB „Biurometa“;

Už daugiausiai patiktukų surinkusias skrajutes - 1 vieta IB „Žiedūna“, 2 vieta IB ‚ Pamarys“, 3 vieta IB „Interjeras.

 

Sveikiname visus nugalėtojus ir visus dalyvius su įgyta nauja patirtimi ir džiaugiamės jūsų aktyvumu! 

Nuoširdžiai dėkojame renginio rėmėjams ir partneriams: Lietuvos Respublikos Švietimo, mokslo ir sporto ministerijai, Lietuvos imitacinių bendrovių asociacijai LIBA, UAB „Vėjo projektai“, TRAVELDEALS LT, UAB Makalius.lt,  VšĮ „Versli Lietuva“, Bendradarbystės centrui „Spiečius“, Klaipėda.