Klausimas Jeigu 1.3 iš į parašiau A- iš kair skilvelio į deš prieširdį. B - iš deš skilvelio į kair prieširdį. C- iš deš skilvelio į kair. prieširdį.... Kaip manot ar užskaitys? Egzamino metu labai ilgą laiką sedėjau, nes nesupratau ko klausimas prašo... Mano nuomone jis labai blogai suformuluotas
2026 birželio 12 d. 08:06 • 172.20.0.4
Redaktorius Klausimą uždavusiam abiturientui: paklauskite mokytojo Pauliaus Sungailos, bijome jus suklaidinti :)