Kosmetologijos studijų programa neapsiriboja tik profesionalaus makiažo atlikimu, tačiau įgyja medicinos, gydymo technologijų kompetencijų. Studentai išmoksta atskirti įvairių tipų odą, naudoti kosmetines ir dekoratyvinės kosmetikos priemones bei vaistažoles, atlikti įvairius veido, kaklo ir pečių juostos masažus,  atpažinti įvairius odos pakitimus. Studijų metu taip pat mokomasi rekomenduoti odos priežiūros profilaktikos priemones,  suvokti vidaus ligų ar chirurgijos ryšius su kosmetologija, atlikti higieninį-medikamentinį ir gydomąjį-profilaktinį odos valymą ir kitas procedūras.

Atsižvelgiant į darbo rinkos pokyčius, Kosmetologijos studijų programa papildyta naujais dalykais. Nuo šiol studijuojama SPA filosofija ir procedūros, mobiliosios kosmetologijos paslaugos, klinikinė kosmetologija, kosmoceutika ir kitos šiandien aktualios sritys. Kauno kolegijos Sveikatos priežiūros fakultete, kuriame ir realizuojamos Kosmetologijos studijos, gausu naujų laboratorijų – studentai praktinių užsiėmimų metu įgūdžius lavina išbandydami naujausias kosmetologijos aparatines metodikas. Studentams sudaromos galimybės dalyvauti įvairiuose konkursuose Lietuvoje ir užsienyje.

Studijų metu įgyti gebėjimai ir kompetencijos absolventams suteikia konkurencinį pranašumą darbo rinkoje. Studijuojant kosmetologiją ne tik įgyjama specialybės gebėjimų atlikti kosmetologo, tačiau gaunama marketingo srities žinių.

Baigusiems studijas suteikiamas aukštojo mokslo Grožio terapijos bakalauro laipsnis, technologo kvalifikacija.

Išsamesnė informacija: http://stojantiesiems.kauko.lt/index.html