Balandžio 18 dieną (trečiadienį) nuo 18 val. visi abiturientai ir kiti studijomis besidomintys asmenys kviečiami stebėti internetu transliuojamą seminarą „Ką studijuoti? Tarp panikos ir racionalumo“, kuriame bus nagrinėjamos temos, susijusios su artėjančiu priėmimu į Lietuvos aukštąsias mokyklas.

Ketinantys studijuoti galės sužinoti, kaip racionaliai pasirinkti studijas ir nepasiklysti informacijos labirintuose aiškinantis studentų priėmimo tvarką, konkursinio balo sandarą, priėmimo į aukštąsias mokyklas procedūras. E-seminarą ves Kauno kolegijos Studentų priėmimo ir karjeros centro vedėja, karjeros projektavimo specialistė Daiva Baranauskienė, pristatysianti studijų Kauno kolegijoje galimybes.

 

Nemokamas elektroninis seminaras „Ką studijuoti? Tarp panikos ir racionalumo“ transliuojamas pasitelkus specialią konferencijų sistemą. Pageidaujantys stebėti seminarą turi užsiregistruoti Kauno kolegijos interneto svetainėje. Užsiregistravusiems į elektroninį paštą bus atsiųsti duomenys, kuriais pasinaudoję asmenys galės prisijungti prie sistemos ir žiūrėti lektorių pranešimus. Seminaro pabaigoje pranešėjai mielai atsakys į visus iškilusius klausimus.

Kauno kolegija elektroninių seminarų ciklą „Sužinok online; kaip nepasiklysti informacijos labirintuose“ rengė nuo vasario mėnesio. Kiekvieną trečiadienio popietę buvo transliuojami seminarai supažindino klausytojus su pačiomis įvairiausiomis temomis. Seminarų lektoriai – dėstytojai ir įvairiose srityse dirbantys specialistai – pasakojo apie dizainą, multimedijas, fotografiją, interjero projektavimą ir kitus dalykus, susijusius su šiuolaikinėmis technologijomis.

Šiandien planuojama paskutinė šių metų e.seminaro transliacija.

Registracija į seminarą:

http://www.kauko.lt/e-seminarai/index.html