Liaudies išmintis, kaip visada, yra teisi – mokytis tikrai niekada nevėlu. Tai savo apsisprendimu įrodo brandesnio amžiaus asmenys, peržengiantys Šiaulių valstybinės kolegijos slenkstį turėdami tikslą čia studijuoti. Praėjusią savaitę į Priėmimo tarnybą iš Kelmės rajono kartu su kolegėmis atvyko bibliotekininkė Janina. Vieną diplomą ji jau turi, kadaise baigė technikumą, bet šiais metais nutarė pradėti naują gyvenimo etapą – pasirinko Šiaulių valstybinėje kolegijoje vykdomą Informacijos valdymo programą.

Atsiradus poreikiui studijuoti, Janina su kolegėmis atidžiai nagrinėjo aukštųjų mokyklų siūlomas pasirinkimo galimybes ir apsistojo ties Šiaulių valstybine kolegija. Kodėl? Į šį klausimą galima pateikti kelis atsakymus. Kaip teigia pati pašnekovė, dirbančiam ir šeimą turinčiam žmogui svarbi yra studijų (kad ir ištęstinių) vieta. Šiauliai studentui iš Kelmės – puikus pasirinkimas. Taip galima derinti studijas, darbą ir nepamiršti šeimos. Kita sprendimo apskritai pradėti studijuoti priežastis – noras tobulėti, gausinti žinias. Juk laikai keičiasi, technologijos tobulėja, todėl žmogui svarbu nesustoti pačiam. Dabar Janinos pareigos – vyresnioji bibliotekininkė. Pabaigusi ketverius metus truksiančias ištęstines Informacijos valdymo studijas ji tikisi ne tik patobulėti profesine prasme, bet galbūt ir palypėti karjeros laipteliais.

Būsimosios Šiaulių valstybinės kolegijos studentės siekis įgyti aukštesnį išsilavinimą susilaukė visokeriopo palaikymo. Labai geranoriškai į Janinos pasiryžimą žiūri darbo kolektyvas. Šeima taip pat nusiteikusi sudaryti visas sąlygas studijuoti. Vienas Janinos sūnus šiemet baigia universitetą, kitas – gimnaziją ir ruošiasi studijoms universitete, todėl, kaip juokauja pati Janina, ir mama nusprendė nepasiduoti. Ji tikisi išnaudoti visas Šiaulių valstybinės kolegijos siūlomas galimybes ir įgyti aukštojo mokslo diplomą.

Išsamesnės informacijos apie studijas Šiaulių valstybinėje kolegijoje galite rasti www.svako.lt.

Kviečiame sekti mūsų naujienas socialiniame tinkle „Facebook“.