Ši studijų programa labiausia tinka kūrybiškiems informacinių technologijų mėgėjams.

Nori studijuoti pas mus? Sužinok konkursinio balo sandarą.

Kodėl Šiaulių valstybinėje kolegijoje?

Studijų programos Informacinių sistemų technologija studentai Šiaulių valstybinėje kolegijoje gali rinktis tris specializacijas. Pasirinkę Grupinio darbo sistemų specializaciją, mokosi planuoti, konfigūruoti ir administruoti grupinio darbo priemones. Specializacijos Kompiuterinių tinklų projektavimas, diegimas ir priežiūra studentai sužino, kaip projektuoti, prižiūrėti kompiuterių tinklus ir konfigūruoti tinklo operacines sistemas. Tie studentai, kurių specializacija yra Programavimas išmaniesiems įrenginiams, išmoksta projektuoti ir programuoti mobiliąsias programėles išmaniesiems įrenginiams, turintiems operacines sistemas Android ar iOS. Įgūdžiams formuoti ir stiprinti skirtos penkios praktikos.

Absolventai dirba įvairiose įstaigose ir įmonėse kompiuterių tinklų administratoriais (Telia Lietuva, AB, Barclays Group Operations Limited Lietuvos filiale, UAB „Cherry Servers“ klinikose), programuotojais (UAB Dipolis.com, UAB „Gorila reklama“, Barclays Group Operations Limited Lietuvos filiale).

Studijų programos tikslas – parengti kvalifikuotus specialistus, gebančius projektuoti, diegti ir administruoti informacinių komunikacinių technologijų sistemas organizacijoje, prižiūrėti, tobulinti bei valdyti kompiuterių techninę ir programinę įrangą, informacines sistemas, kompiuterių tinklus, savarankiškai tobulinti savo kvalifikaciją.

Daugiau apie šią ir kitas studijų programas, kurias siūlo Šiaulių valstybinė kolegija, kviečiame skaityti www.svako.lt.