Kodėl Šiaulių valstybinė kolegija?
 
Laisvė rinktis
Daugiau nei 20 studijų programų, galimybė studijuoti ne tik Šiauliuose, bet ir Telšiuose bei Mažeikiuose. Studijos vykdomos nuolatine ir ištęstine formomis.
 
Galimybės
Praktikos sudaro apie trečdalį viso studijų laikotarpio, jos atliekamos įvairiose verslo, pramonės įmonėse, švietimo ir kultūros ar gydymo įstaigose, perspektyvūs studentai pakviečiami įsidarbinti jau praktikos metu. Naudodamiesi mainų programa „Erasmus+“ studentai studijuoja ir atlieka praktikas užsienio šalyse. Galima rinktis įvairią popaskaitinę veiklą – šokių studiją „Kolegos“, muzikos grupę „Studijozai“, įvairias sporto šakas.
 
Pokyčiai
Atsižvelgiant į darbo rinkos poreikius ir darbdavių pageidavimus, studijų programos nuolat naujinamos, tobulinamos. Studentai gali atrasti ir realizuoti save studentų mokslinėse draugijose, savanoriškos veiklos klube, studentų atstovybės veikloje, dalyvaudami įvairiuose projektuose. 
 
 
Lukas Vaičiulis, Kineziterapija
Manau, kad Šiaulių valstybinėje kolegijoje studijuoti verta, nes čia gali atrasti save, suprasti, ko nori iš gyvenimo ir kokia kryptimi tau geriausia eiti. Studijos ŠVK yra kokybiškos, tikslingos ir be galo įdomios. Jaunų dėstytojų kolektyvas leidžia atsiskleisti įvairiapusiškai, panaikinti stereotipines sienas tarp dėstytojo ir studento ir pagerinti studijų rezultatus. Pasirinkau studijas šioje aukštojoje mokykloje ir dėl praktiškų dalykų: galiu dažniau grįžti į namus ir turiu puikias sąlygas gyventi bendrabutyje. Studijuodamas galiu drąsiai pasakyti, jog džiaugiuosi pasirinkęs studijas ŠVK!
 
 
Odeta Bendžiūtė, Organizacijos komunikacija
Visada norėjau pabėgti studijuoti į Vilnių, bet likimas nusprendė taip, kad atsidūriau Šiaulių valstybinėje kolegijoje. Praėjo vieneri studijų metai. Žinote ką? Nė kiek nesigailiu. Nesvarbu, kolegija ar universitetas, Šiauliai ar Vilnius. Visur reikia mokytis, visur yra gerų ir blogų dėstytojų, visur daugiau ar mažiau paskaitų. Reikia paties žmogaus pozityvaus nusiteikimo, tada visur bus gerai. Kodėl man patinka Šiaulių valstybinėje kolegijoje? Aš užsibrėžiau tikslą ne vien studijuoti, bet ir iš kolegijos imti viską, ką tik galiu. Studijos – ne tik paskaitos, bet ir įdomūs renginiai, seminarai, konferencijos. Pačiai teko ne vieną renginį organizuoti. Džiaugiuosi dėstytojų noru padėti ir po paskaitų. Man, t. y. būsimai komunikacijos specialistei, tikriausiai labiausiai patinka, kad kiekvieną darbą reikia apsiginti prieš savo studijų programos kolegas – taip lavinami viešojo kalbėjimo įgūdžiai, kurių man ateityje tikrai prireiks. Dėstytojai, paskaitų kokybė, įvairios veiklos, galimybės, praktikos, nauji draugai sudaro puikų Šiaulių valstybinės kolegijos įspūdį.
 
 
Karolina Slizevičiūtė, Finansai
Šiaulių valstybinę kolegiją verta rinktis, nes čia tikrai susirasite naujų draugų. Kolegijoje laukia profesionalūs ir supratingi dėstytojai, mažiau kalbų ir daugiau darbų, t. y. mažiau knygų – daugiau praktikos, begalė įvairių užsiėmimų ir galimybė kasdien tobulėti, atrasti savo gyvenimo kelią.
 
 
Jolita Gubevičiūtė, Informacijos paslaugos
Šiaulių valstybinėje kolegijoje studijuoti verta, nes čia draugiška aplinka, malonūs dėstytojai, išmanantys dėstomus dalykus, daug veiklos po paskaitų. Kolegijoje dirba puikūs specialistai, studentai mokytis atvyksta iš įvairių Lietuvos miestų (ir užsienio šalių), sudarytos pačios geriausios sąlygos išreikšti save ir tobulėti, galima ne tik studijuoti, bet ir studentauti. Jeigu prireikia pagalbos, visi geranoriškai padeda. Studijų metai pralėkė labai greitai, buvo daug įdomių renginių, naudingų susitikimų, naujų pažinčių. Kolegija suteikė puikias galimybes atlikti praktiką pagal „Erasmus+“ mainų programą.
 
 
Miglė Mataitytė, Organizacijos komunikacija
Dėstytojai yra labai draugiški su studentais – visuomet padeda, konsultuoja. Įdomios paskaitos suteikia galimybę išmokti tų dalykų, kurie pravers dirbant. Studentai ne tik mokosi, bet ir dalyvauja įvairiose konferencijose, seminaruose. Paskaitos lengvai suderinamos su darbu. Žinoma, čia galima susirasti ir daug draugų.
 
 
Nazaras Bezuško, Automobilių techninis eksploatavimas
Studijos Šiaulių valstybinėje kolegijoje man suteikė daug pozityvių akimirkų. Dėstytojai buvo tikrai kantrūs, negailėjo savo laiko, todėl daug išmokau. Labai patiko Kolegijos laboratorijos, naujausia įranga. Džiaugiuosi galėjęs praktinius įgūdžius įtvirtinti skirtingose praktikose. Miestas, kuriame studijuoji, nėra svarbus. Svarbiausios yra galimybės. Šiaulių valstybinėje kolegijoje turėjau tiek galimybių, kad nė karto nesigailėjau pasirinkęs studijas šioje aukštojoje mokykloje. Tikrai būčiau gailėjęsis, jei nebūčiau pabandęs čia studijuoti.
 
 
Aistė Ivanauskaitė, Kineziterapija
Treji studijų metai prabėgo labai greitai. Smagu, kad jau pirmame kurse buvome siunčiami į praktiką, ten galėjome susipažinti su kineziterapeuto darbu ir jį įvertinti. Jeigu turėčiau galimybę rinktis studijų programą ir studijų miestą iš naujo, savo pasirinkimo nekeisčiau. Studijuodama Šiaulių valstybinėje kolegijoje gavau tikrai daug žinių. Labai džiaugiuosi, kad čia dirba dėstytojai, kurie ne tik išdėsto teorines žinias, bet ir pateikia pavyzdžių, realių gyvenimiškų situacijų, su kuriomis galima susidurti praktikų metu.
 
 
Justina Ausėnaitė, Organizacijos komunikacija
Mano nuomone, studijos šioje aukštojoje mokykloje pirmiausia yra neįkainojama patirtis, o studijų metai – patys geriausi gyvenime! Kolegijoje dirba kompetentingi dėstytojai, kurie yra geranoriški, padeda studentams tobulėti pasirinktoje srityje, išmano savo darbą. PRAKTIKOS padeda suprasti būsimo darbo esmę, sužinoti, kokius dalykus turi išmanyti įmonėse, organizacijose dirbantis komunikacijos specialistas. Studijuojant čia galima užsiimti mėgstama veikla: šokti, dainuoti, tapti Studentų atstovybės nariu. Kolegija atsižvelgia į studentų nuomonę, poreikius, prisitaiko, suteikia progą dirbti ir tuo pačiu metu studijuoti. Šiaulių valstybinė kolegija yra moderni ir šiuolaikiška. Šaunus laikas, praktikos, įdomios paskaitos, viskas orientuota į ateities galimybes!
 
 
Laurynas Ašmontas, Multimedijos technologijos
Gyvenimas nuolat modernėja, todėl galiu teigti, kad studijos Šiaulių valstybinėje kolegijoje yra labai naudingos – čia puikiai sutvarkyta ir studentams pritaikyta studijų bazė, turime viską, ko reikia, kad teorines žinias įtvirtintume dirbdami su įvairiomis šiuolaikinėmis technologijomis.
 
 
Vilda Armonienė, Bendrosios praktikos slauga
Labai geras kolektyvas, šaunūs studentai. Šiaulių valstybinės kolegijos diplomas pripažįstamas daugelyje pasaulio šalių. Į praktinę veiklą orientuotos žinios, puikios galimybės studijų metu išvykti pagal „Erasmus+“ programą. Lengvai randamos praktikos vietos. Esu šiaulietė, todėl rinkausi studijas šioje kolegijoje, kad palaikyčiau savo miestą.
 
 
Mindaugas Balsys, Statyba
Šią studijų programą pasirinkau dėl to, kad domino statybų sritis ir su ja susiję dalykai. Studijuodamas Šiaulių valstybinėje kolegijoje, sukaupiau gausybę naujų žinių, nes čia dirba savo darbą išmanantys dėstytojai. Esu Studentų atstovybės narys. Kolegijoje tapau drąsesnis. Tiek merginoms, tiek vaikinams patariu rinktis Statybos studijų programą, nes ši specialybė tinka visiems. Tikrai nepasigailėsite!
 
 
 
Rugilė Strikoriūtė, Organizacijos komunikacija
Pirmieji metai Šiaulių valstybinėje kolegijoje manęs nenuvylė. DRĄSIAI galiu teigti, kad čia studijuoti VERTA! Kolegijoje laukia pažangios studijų programos, profesionalūs ir supratingi dėstytojai, kurie ilgainiui tampa draugais. Aišku, jei ieškai „sausos“ teorijos, jos nerasi – Šiaulių valstybinėje kolegijoje teorija neatsiejama nuo praktikos. Čia kiekvienas gali atrasti save, mokslus įmanoma suderinti su darbu ir studentišku gyvenimu, kurio malonumus būtina patirti, nes kitaip nebūsi studentas! Jei man iš naujo tektų rinktis aukštąją mokyklą, aš, be abejonės, rinkčiausi Organizacijos komunikacijos studijų programą Šiaulių valstybinėje kolegijoje!
 
Daugiau apie studijas Šiaulių valstybinėje kolegijoje galite sužinoti mūsų interneto svetainėje www.svako.lt.