Asmeninė nuotrauka – tarsi vizitinė kortelė, kuri pristato mus aplinkiniams ir formuoja įvaizdį. Ar visada portretinės nuotraukos atskleidžia tai, ką norėtume? Ką jas pamatę gali pagalvoti jūsų tėvai, draugai arba darbdaviai? Kaip fotografuojant sulaukti sėkmingo rezultato, kad atrodytume estetiškai, profesionaliai ir nenuobodžiai?

Kovo 21 dieną (trečiadienį) nuo 18 val. elektroniniame seminare patirtimi dalinsis grožio renginių ir reklamos projektų fotografas Andrius Venckus, negailėsiantis patarimų seminaro dalyviams. Mados šou, vizažo konkursus, fotosesijas fotografuojantis A. Venckus pastebi, kad iš esmės nėra teisingų arba neteisingų nuotraukų, yra tik tokios, kurios formuoja pageidaujamą arba nepageidaujamą įvaizdį. „Viskas, ką pasakosiu, yra padiktuota patirties. Tai nebus griežti nurodymai,“ – pastebi A. Venckus, ketinantis paliesti šviesos fotografijoje temą, aptarti pozavimo ypatumus, makiažo parinkimą ir fotografavimo procesą. Lektorius patars, kaip techniškai sukurti nuotraukas, kurios galės sėkmingai nardyti Interneto vandenyse, šturmuodamos socialinių tinklų, asmeninių svetainių ir tinklaraščių aukštumas.

Nemokamą elektroninį seminarą „Fotografija: nuo „Facebook“ iki...“ organizuoja Kauno kolegija. Seminaras bus transliuojamas pasitelkus specialią konferencijų sistemą. Pageidaujantys stebėti seminarą turi užsiregistruoti Kauno kolegijos interneto svetainėje. Užsiregistravusiems į elektroninį paštą bus atsiųsti duomenys, kuriais pasinaudoję asmenys galės prisijungti prie sistemos ir žiūrėti  pranešimą. Seminaro pabaigoje pranešėjas mielai atsakys į visus iškilusius klausimus.

Kauno kolegija elektroninių seminarų ciklą „Sužinok online; kaip nepasiklysti informacijos labirintuose“ rengia iki pat balandžio mėnesio. Kiekvieną trečiadienio popietę transliuojami seminarai supažindina klausytojus su pačiomis įvairiausiomis temomis. Seminarų lektoriai – dėstytojai ir įvairiose srityse dirbantys specialistai – pasakoja apie dizainą, multimedijas, fotografiją, interjero projektavimą ir kitus dalykus, susijusius su šiuolaikinėmis technologijomis.

Besidomintiems fotografija ir grožiu Kauno kolegija pateikia dar dvi naujienas – nuo šių metų prasideda priėmimas į naujas studijų programas – Fotografiją ir Įvaizdžio dizainą. Įvaizdžio dizaino studijų programa sukurta atsižvelgiant į dabarties pokyčius visuomenėje, darbo rinkoje, technologijų vystymą, būsimų studentų, socialinių partnerių, darbdavių poreikius. Pasirinkusieji Fotografijos studijas galės specializuotis gilindami žinias apie reportažo fotografiją, mados fotografiją, architektūros, apimtinių meno kūrinių fotografavimą ir meno kūrinių reprodukavimą.

 

Registracija į e. seminarą : www.kauko.lt