Programą gali rinktis naujausių technologijų gerbėjai, kuriuos domina dvimatė ar trimatė kompiuterinė grafika, vizualizacija, animacija, vaizdo ir garso produktų kūrimas, programavimas.

Kodėl Šiaulių valstybinėje kolegijoje?

Šiaulių valstybinėje kolegijoje Multimedijos technologijų studentai gali plėsti savo žinias ir lavinti gebėjimus, susijusius su internetine reklama ar kompiuterine animacija. Žinios įtvirtinamos ir įgūdžiai formuojami keturiose skirtingose praktikose.

Absolventai dirba televizijos, radijo, reklamos, animacijos ir interneto svetainių projektuotojais ir programuotojais, steigia įmones, kuriančias multimedijos produktus.

Studijas galima tęsti universitetuose pagal technologijos mokslų srities informatikos inžinerijos studijų krypties bei fizinių mokslų studijų srities informatikos krypties studijų programas.

Studijų programos tikslas –  parengti kvalifikuotus specialistus, gebančius, analizuoti ir vertinti naudojamas garso ir vaizdo technologijas, parinkti multimedijos techninę ir programinę įrangą, projektuoti, kurti, integruoti ir valdyti multimedijos produktus, savarankiškai tobulinti savo kvalifikaciją.

MULTIMEDIJOS TECHNOLOGIJŲ studijų programa skirta rengti multimedijos inžinierius, kurie gebėtų vadovauti įvairių reklamos ir marketingo įmonių, telekomunikacijų bendrovių, leidybos, turizmo, prekybos, švietimo, elektroninės leidybos įmonių ar įstaigų ir jų padalinių darbui, organizuoti ir valdyti multimedijos produktų kūrimą.

Išsamesnės informacijos apie studijas Šiaulių valstybinėje kolegijoje rasite www.svako.lt/stojantiesiems