„Maistas ant mūsų stalo: baubas ar draugas?“ – taip klausia Kauno kolegijos dėstytojai ir kovo 7 dieną (trečiadienį) 18 valandą rengia bei internetu pristato elektroninį seminarą. Visi besidomintys tiesiogiai transliuojamą seminarą galės stebėti tiesiai iš savo kompiuterių ekranų – temas apie šiuolaikinę mitybą gvildens ir atsakymų ieškos maisto technologijų specialistai.

 Elektroninio seminaro organizatoriai – Kauno kolegijos viešųjų ryšių ir komunikacijų tarnyba – pastebi: šiandieninėje maisto prekių rinkoje gausu produktų, pagardintų valgytojams nepažįstamais priedais. Tačiau ar visi priedai – kenksmingi? Kur yra mitai, o kur – teisybė? Kas yra sveikatai palankios maisto technologijos? Kaip atrodo funkcionalusis maistas? Ir kaip orientuotis E šifrų eilutėse?

 Kauno kolegijos maisto technologams ir maisto saugos specialistams dėstančios ir seminare pranešimus pristatysiančios lektorės dr. Aušra Šimonelienė ir Ignė Kupstaitė mityba besidomintiems žiūrovams pasakos apie sveikatai palankų maistą bei maisto priedus, naudojamus Lietuvos ir Europos maisto pramonėje.

 Stebėti seminarą ypač kviečiami moksleiviai, kadangi, anot specialistų, jaunimo amžiaus grupei priklausantys žmonės stokoja panašaus pobūdžio informacijos ir mieliau renkasi produktus, kurie gaminami nepaisant sveikos mitybos principų. Pasak seminaro organizatorių, pranešėjos apie sudėtingus dalykus stengsis pasakoti paprastai ir žaismingai, kad specifinės srities informacija būtų suprantama visiems besidomintiems. 

 Nemokamas elektroninis seminaras apie mitybą ir maisto produktus bus transliuojamas pasitelkus specialią konferencijų sistemą. Pageidaujantys stebėti seminarą turi užsiregistruoti Kauno kolegijos interneto svetainėje. Užsiregistravusiems į elektroninį paštą bus atsiųsti duomenys, kuriais pasinaudoję asmenys galės prisijungti prie sistemos ir žiūrėti lektorių pranešimus. Seminaro pabaigoje pranešėjos mielai atsakys į visus iškilusius klausimus.

 Kauno kolegija elektroninių seminarų ciklą „Sužinok online; kaip nepasiklysti informacijos labirintuose“ rengia iki pat balandžio mėnesio. Kiekvieną trečiadienio popietę transliuojami seminarai supažindina klausytojus su pačiomis įvairiausiomis temomis. Seminarų lektoriai – dėstytojai ir įvairiose srityse dirbantys specialistai – pasakoja apie dizainą, multimedijas, fotografiją, interjero projektavimą ir kitus dalykus, susijusius su šiuolaikinėmis technologijomis.

 Registracija į e. seminarą: www.kauko.lt