Patikimą ir naudingą informaciją nuo šiol bus galima sužinoti iš namų nekeliant kojos – nuo vasario Kauno kolegijoje prasidėjo moksleiviams skirtų e. seminarų transliacija internetu.

Informacijos labirintuose padėsiantis susigaudyti e. seminarų ciklas supažindins klausytojus su pačiomis įvairiausiomis temomis. Seminarų lektoriai – dėstytojai ir įvairiose srityse dirbantys specialistai – pasakos apie dizainą, multimedijas, fotografiją, interjero projektavimą ir kitus dalykus.

E. seminarai transliuojami kiekvieną trečiadienio pavakarę iki balandžio mėnesio. Norintys stebėti e. seminarus moksleiviai turi užpildyti e. registracijos formą. Į pateiktą elektroninį paštą atsiunčiamas prisijungimas prie specialios konferencinės sistemos, kuri leidžia stebėti seminarą. Kiekvieno e. seminaro metu galima ne tik žiūrėti pranešimus, bet ir užduoti klausimus pranešėjams.

E. seminarų rengėjai ciklą „Sužinok online: kaip nepasiklysti informacijos labirintuose“ organizuoja siekdami padėti stojantiesiems apsispręsti. „Šiais laikais viską darome internete – bendraujame, susirandame draugų, apsiperkame. O kodėl nepabandžius pagilinti žinias apie rūpimus dalykus būtent tokiu būdu?“ – pastebi Kauno kolegijos direktoriaus pavaduotojas komunikacijai Antanas Vaidelys.

Seminarų vedėjai ketina atskleisti įdomius faktus apie kasdienybėje mus supančius dalykus ir jų sąsajas su apie tam tikromis sritimis, kas padės priimti sprendimą, ar iš tiesų norėtumėte studijuoti panašius dalykus. Lektoriai ne tik pasidalins žiniomis, bet ir nepagailės patarimų, pavyzdžiui, kaip gerai atrodyti fotonuotraukose, kaip dekoruoti savo kambario interjerą, ką žinoti apie maisto priedus ar kaip suprogramuoti žaidimą.

Nepamirškite užsiregistruoti!
Išsamesnė informacija ir registracija