I vieta atiteko Juozui Sadauskui ir Juliui Švagždžiui (VGTU Elektronikos fakultetas, III kurso telekomunikacijų inžinerijos studentai) už išmaniojo namo „Indrė“ idėją, II vieta – Šarūnui Skuodžiui (VGTU Statybos fakultetas, Geotechnikos katedros lektorius, doktorantas) ir dr. Kęstučiui Kelevišiui (bendrovės „VAE SPB“ geotechnikos ekspertas)  už „Bekontakčio atstumo matuoklio“ idėją, III vieta – Vytautui Karpauskui (VU Komunikacijos ir informacijos bakalauras) ir  Daniel Okeoghene Williams (MRU Verslo informatikos magistrantas) už mobiliosios programėlės „Play in Touch APP“ idėją.  Visi trys nugalėtojai apdovanoti padėkos raštais, VGTU VVF dovanomis ir konkurso rėmėjų, verslininkų Nerijaus Juškaičio, Skirmanto Maulevičiaus ir Antano Syso įsteigtais piniginiais prizais.

Dalyvaudami konkurse, jo dalyviai turėjo progą susitikti ir susipažinti su verslininkais, investuotojais. Vienas jų – Skirmantas Maulevičius, kuris studentus konsultavo, padėjo plėtoti idėjas. Be to, visiems dalyviams buvo pasiūlyta galimybė dalyvauti atvirame seminare-diskusijoje „Socialinių inovacijų pritaikymas versle“, kurį vedė  viešosios įstaigos „Saulėtekio slėnis“ verslumo konsultantas Mindaugas Danys.

„Gauta paraiškų iš Vilniaus universiteto, Kauno technologijos, Mykolo Romerio universitetų ir Vestministerio koledžo studentų. Tai įrodo, kad žinia apie konkursą plačiai pasklido ne tik mūsų universitete, bet ir už jo ribų. Be to, ji pasiekė ne tik studijuojantį jaunimą, bet ir kitus žmones, ieškančius naujų galimybių bei patarimų, kaip realizuoti savo idėjas. Daugelis konkurso dalyvių siūlė kurti ar tobulinti išmaniąsias technologijas, kiti – pristatė naujų paslaugų ir produktų kūrimą“, – pasakojo Verslo vadybos fakulteto (VVF) dekanė prof. dr. Jelena Stankevičienė.

Konkursas „Darau verslą! Nuo mokslo iki start-up’o“ suorganizuotas siekiant paskatinti jaunimo verslumą, domėjimąsi verslo kūrimo galimybėmis Lietuvoje ir praktinį studijų metu įgytų žinių pritaikymą. Renginį organizavo VGTU Verslumo centras ir VGTU Žinių ir technologijų perdavimo centras.