Studijos ir darbo kasdiena – broliai ar skirtingi poliai? Tokią temą gvildens Kauno kolegijos studentai ir absolventai, dėstytojai. Ar iš tiesų darbo vietoje viskas kitaip? Ar studijos panašios į atostogas? Kaip jaučiasi žmogus po studijų ieškodamas darbo? O ką kasdien veikia konkrečių specialybių atstovai? Į visus iškylančius klausimus atsakys fotomenininkas Petras Saulėnas, kineziterapeutės Milda Gintilienė ir Agnė Jocytė, maisto technologijų specialistas Tomas Brazauskas.

Apie kūrybiškumo svarbą, iššūkius ir būdus, kaip užkurti idėjų vulkaną, sužinote apsilankę praktiniame seminare „„Idėjų mankšta: sprintas ar maratonas?“. Praktinį seminarą ves lektorius Robertas Šunokas, dėstantis Kauno kolegijos Vadybos ir ekonomikos fakultete.

Apsilankiusieji seminaruose kartu dalyvaus Kauno kolegijos loterijoje, kurioje galės laimėti malonių staigmenų.

Penktadienio seminarai parodos „Studijos 2014“ lankytojams

Adresas: Lietuvos parodų ir kongresų centras LITEXPO, Laisvės pr. 5, Vilnius.

10.00–10.45 val. Kūrybinės dirbtuvės „Idėjų mankšta: sprintas ar maratonas?“
Vedantysis – Kauno kolegijos Vadybos ir ekonomikos fakulteto dėstytojas Robertas Šunokas.
(5 salės ekspozicija)

14.20–15.20 val. Profesionalų diskusija „Studijos ir darbo kasdiena – broliai ar skirtingi poliai?
Vedantieji – Kauno kolegijos studentai Greta Graliauskiatė ir Edvardas Ščeniovas.
Diskusijos dalyviai – Kauno kolegijos Medicinos fakulteto dėstytoja Milda Gintilienė, Justino Vienožinskio menų fakulteto dėstytojas ir fotografas Petras Saulėnas, Technologijų ir kraštotvarkos fakulteto dėstytojas ir absolventas Tomas Brazauskas, absolventė Agnė Juodytė, VšĮ Vilniaus universiteto ligoninės Santariškių klinikų Vaikų skyriaus kineziterapeutė.
(Konferencijų salė 5.5., I aukštas, įėjimas iš 5 salės fojė,