Pirmą kartą „Švyturio“ arenoje surengtose iškilmėse šių metų laidos absolventams įteikti profesinio bakalauro diplomai. Iš viso šiais mokslo metais šimtametes tradicijas puoselėjančią kolegiją baigė 650 studentų.

„Šiandien esame paliudyti įsimintiną įvykį – diplomo įteikimą. Studijos buvo pilnos sunkaus darbo, įvairiausių emocijų, tačiau su akademinės bendruomenės pagalba ir artimųjų palaikymu galite švęsti savo asmeninį laimėjimą“, – pilnutėlėje arenoje į absolventus, jų artimuosius ir kitus garbingus svečius kreipėsi kolegijos direktorius dr. R. Kinderis.

Absolventus pasveikinti atvykęs Klaipėdos meras Arvydas Vaitkus juokavo, kad dėl Klaipėdos valstybinės kolegijos studentų teks praplėsti „Švyturio“ areną, nes absolventų būrys  nuolat auga.

„Tikiuosi jus pamatyti Klaipėdos miesto įstaigose, įmonėse, o galbūt sukuriant savo verslą. Draudžiu išvažiuoti iš Klaipėdos, kviečiu čia kurti šeimas, karjerą ir džiaugtis šio miesto privalumais“, – į studentus juokaudamas kreipėsi meras A.Vaitkus.

Tikimasi, jog kvalifikuoti inžinieriai, medicinos, grožio industrijos, pedagogai ir įvairių sričių verslo profesionalai sėkmingai įsilies į Vakarų Lietuvos regiono darbo rinką. Pagal daugiamečius duomenis, iš karto po studijų įsidarbina 87 proc. KVK absolventų.

Nuotraukų galerija: https://www.facebook.com/media/set/?set=a.892173062927071&type=3