Jeigu svajojate apie karjerą tam tikroje srityje, kviečiame dalyvauti kūrybinėje dirbtuvėje „Mano karjeros vizija“. Kauno kolegijos stende veikianti kūrybinė erdvė kviečia parodos lankytojus  bent akimirkai tapti menininkais, medikais, technologijų asais ar kitais profesionalais. Dirbtuvėse apsilankiusiems moksleiviams kosmetologijos ir įvaizdžio dizaino studentai sukurs pasirinktą asmenybės stilių. Tuomet eksperimento dalyviai galės pabendrauti su fotografijos profesionalais, kurie pamokys pozuoti prieš kamerą  ir nufotografuos. Geriausios fotografijos bus eksponuojamos, o pozavusieji – apdovanoti prizais.

Užsukę į Kauno kolegijos stendą sužinosite, kokias studijų programas galite pasirinkti, kokios šiais metais priėmimo taisyklės, ką studentai veikia studijų metu, kokios tarptautiškumo galimybės, studentiškas laisvalaikis. Konsultacijas apie konkrečias kolegijoje vykdomas studijas teiks draugiški studentai ir patyrę dėstytojai.

Parodos organizatoriai akcentuoja, jog šįmet paroda skirta jaunimo verslumo ugdymui. Kauno kolegija jums paruošė net du pranešimus. Dėstytojas Arūnas Liuiza kalbės tema „Verslo žaidimai“ ir surengs verslo žaidimų turą.  Aukštosios mokyklos partneris iš verslo pasaulio UAB „Rūta“ pristatys temą „Draugystė tarp studentiško meno ir solidaus verslo“. Šokoladą gaminančios įmonės direktorius Algirdas Gluodas pasidalins patirtimi apie tai, kaip Kauno kolegijos meno srities studentai baigiamaisiais darbais patobulino fabriko erdves ir gaminius.

Kaip rasti?

Adresas:
Lietuvos parodų ir kongresų centras „Litexpo“, Laisvės pr. 5, Vilnius. Kauno kolegijos stendas įsikurs 5 parodų salėje. Įėjimas mokamas (moksleiviams, studentams, pedagogams nuolatinis bilietas – 5 Lt, kitiems lankytojams – 8 Lt).
Darbo valandos:
Vasario 7 d. (ketvirtadienis) 10.00–17.00 val.
Vasario 8 d. (penktadienis) 10.00–17.00 val.
Vasario 9 d. (šeštadienis) 10.00–16.00 val.
Informacija apie paskaitas ir kitus užsiėmimus:
Vyks vasario 8 d. (penktadienį)
10.15–11.00 val. Verslo žaidimų dirbtuvės, Konferencijų salė 3 (Idėjų inkubatorius).
14.20–14.50 val. Paskaita „Verslo žaidimai“, Konferencijų salė 5.1., II aukštas, įėjimas iš 5 salės ekspozicijos.
14.50–15.20  val. Paskaita  „Draugystė tarp studentiško meno ir solidaus verslo (AB „Rūta“ ir Kauno kolegijos atvejis)“, Konferencijų salė 5.1., II aukštas, įėjimas iš 5 salės ekspozicijos.