„Baltic Council for International Education“ kviečia apsilankyti kasmetinėje parodoje apie studijas užsienyje „Tarptautinių studijų dienos 2017“.

Paroda vyks kovo 16 dieną (ketvirtadienį), nuo 10:00 iki 18:00 valandos, Vilniuje, viešbučio „Radisson Blu Hotel Lietuva“ konferencijų centre.

Parodos lankytojai galės susitikti su daugiau kaip 60 švietimo įstaigų atstovais iš Didžiosios Britanijos, JAV, Kanados, Australijos, Danijos, Olandijos, Italijos, Šveicarijos, Vokietijos, Prancūzijos, Suomijos ir kitų šalių.

Su būsimaisiais studentais susitiks gerai žinomos vidurinės mokyklos, profesiniai koledžai, universitetai ir aukštosios mokyklos, užsienio kalbų mokymų jaunimui rengėjai.

Parodoje laukiami 8 –12 klasių moksleiviai ir visi besidomintys vidurinio, aukštojo mokslo, užsienio kalbų programomis, kalbų stovyklomis, kvalifikacijos kėlimo ir kitomis programomis užsienyje. Visos parodos metu vyks seminarai ir pristatymai, bus galima sužinoti daugiau apie mokymąsi ir gyvenimą užsienyje.

Moksleiviams – seminarai apie išsilavinimo galimybes

Moksleiviai parodos metu galės dalyvauti seminaruose, kurių metu bus suteikta informacija apie populiariausias profesijas  Europoje, pristatytos įvairios išsilavinimo galimybės užsienio šalyse. Moksleiviai turės puikią galimybę pabendrauti  su švietimo įstaigų atstovais ir studentais šiuo metu studijuojančiais užsienio  universitetuose.

Būtina išankstinė registracija į seminarus.  

Galimybė išbandyti unikalų karjeros testą

Parodos metu moksleiviai galės registruotis ir nemokamai gauti prisijungimus prie Karjeros gido. Tai – internetinė programa, kurios padedami moksleiviai gali atlikti asmeninį karjeros testą, sužinoti tinkamiausias profesijas, jų aprašymus.

„Karjeros gidas“ buvo sukurtas Didžiojoje Britanijoje ir tapo viena  populiariausių internetinių programų tarp milijonų 13-19 metų moksleivių. Ši programa supažindina su įvairiomis profesijomis ir pasirengimu būsimai karjerai.


Karjeros testas – puiki galimybė  jau šiandien pradėti domėtis būsimomis studijomis ir planuoti profesinį kelią. Kaip?

Unikali programa „Karjeros gidas“ parengia individualų testuojamojo profilį. Tai galimybė pagal individualias savybes išsiaiškinti tinkamiausią užsiėmimą iš daugiau kaip 600 profesijų. Programa pateikia detalius daugelio profesijų aprašymus.

„Karjeros gidas“ padeda planuoti būsimos karjeros kryptis, pasirenkant švietimo įstaigą ir studijų programas. Pagal tinkamiausią konkrečiam asmeniui karjeros kryptį programa atlieka paiešką ir prisijungia prie daugelio Didžiosios Britanijos, Vokietijos, Prancūzijos, Ispanijos, Šveicarijos ir kitų Europos Sąjungos universitetų ir parengia tolimesnių veiksmų planą.


„Karjeros gidas“ nėra vienkartinis karjeros testas. Tai – tęstinė programa, kurioje, atsižvelgiant į savo tikslus, galima atlikti įvairius pakeitimus.

Rengėjai – žinoma organizacija

Parodą Tarptautinių studijų dienos organizatorius „Baltic Council for International Education” rengia „Baltic Council for International Education” – švietėjiška organizacija, konsultuojanti išsilavinimo užsienyje klausimais: nuo kalbų kursų, vasaros stovyklų iki vidurinio, profesinio ir aukštojo išsilavinimo.

Taip pat organizacija „Baltic Council” yra Didžiosios Britanijos IELTS, Cambridge English, ACCA, University of London External Exams, Open University egzaminų centras, ji rengia ir  stojamuosius egzaminus į užsienio privačias mokyklas ir koledžus.

Renginio vizitinė kortelė

Renginio tipas: paroda Vilniuje. Trukmė: 8 val. Vieta:„Radisson BLU Hotel Lietuva” viešbutis Konstitucijos pr. 20, Vilnius. Kontaktai: tel. 8 52690056, 8 645 72 232

Svetainė: www.balticcouncil.lt

Facebook: https://www.facebook.com/events/1414467905270414/

Renginys nemokamas.