Paroda vyks: Kaune – rugsėjo 28 d., nuo 11 iki 17 val. („Žalgirio" arenoje, 0 aukšte, Karaliaus Mindaugo pr. 50); Vilniuje – rugsėjo 29 d., nuo 11 iki 17 val. (Energetikos ir technikos muziejuje, Rinktinės g. 2). Parodos organizatorė – edukacinė bendrovė „Kalba.Lt“.

Aukštojo mokslo užsienyje bei karjeros pasirinkimo paroda – tai įdomus, smagus ir naudingas renginys, pritraukiantis jaunuolius iš visos Lietuvos bei kaimyninių šalių. Šių metų naujovė – pirmasis Lietuvoje masinis „Kalba.Lt“ karjeros interesų testas, kurį galės atlikti kiekvienas norintysis nemokamai.

Parodos lankytojams – kava ir spurgos

Parodos lankytojų lauks daugiau nei 50 užsienio universitetų ir mokyklų atstovų, paskaitos apie studijas įvairiose šalyse, studijų ypatumus, finansavimo galimybes, edukaciniai seminarai tėvams ir pedagogams, kūrybinės dirbtuvės su universitetų atstovais, interaktyvus žaidimas 3D experience, profesionalaus karjeros konsultanto Ryčio Jurkėno seminaras apie karjeros pasirinkimą ir nemokamas karjeros testo atlikimas, begalė įvairių žaidimų, interaktyvių veiklų bei prizų.

Gardžioji naujiena! 300 Kauno parodos lankytojų džiaugsis skania, gardžiai kvepiančia „Vero Cafe“ kava, o 150 Vilniaus parodos lankytojų – gardžiomis „Donut LAB“ spurgomis! Nemokamai!

Besidomintiems studijomis užsienyje

Ši paroda skirta moksleiviams ir abiturientams, besidomintiems bakalauro studijomis užsienio universitetuose ir profesinėse mokyklose, taip pat jaunuoliams, kurie šiuo metu renkasi specialybę ir mąsto apie karjeros galimybes.

Parodos organizatorių teigimu, renginyje laukiami ir moksleivių tėvai, kurie galės patys daugiau sužinoti apie studijas užsienyje ir padėti savo vaikams apsispręsti; taip pat ir pedagogai, teikiantys karjeros konsultacijas mokyklose, kurie galės plėsti savo profesines žinias ir moksleiviams pristatyti daugiau studijų galimybių ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje.

Naudingos informacijos čia ras ir studentai, besidomintys magistrantūros ir doktorantūros studijomis užsienyje; ir visi tie, kurie nori būti pažangūs ir mąsto apie savo sėkmingą ateitį!

Galima bus atlikti karjeros testą

Dalyvaudami šioje parodoje moksleiviai galės atlikti karjeros testą ir sužinoti tinkamiausias specialybių kryptis; gaus praktinių patarimų, kurie padės pažinti save bei atrasti savąjį karjeros kelią; susipažins su studijų užsienyje galimybėmis, finansavimo sąlygomis, stojimo procesu.

Taip pat parodos lankytojai bendraus su užsienio universitetų ir mokyklų atstovais, sužinos apie norimos studijų programos studijavimo galimybes užsienyje; sudalyvaus be galo įdomiose kūrybinėse dirbtuvėse, kurių metu patirs, ką reiškia studijuoti užsienyje; turės galimybę dalyvauti įvairiuose smagiuose žaidimuose, interaktyviose veiklose ir gauti daug šaunių prizų!

Seminaras pedagogams ir karjeros konsultantams

Parodos metu vyks profesionalaus karjeros konsultanto, „Kalba.Lt“ vadovo Ryčio Jurkėno specialus seminaras pedagogams ir karjeros konsultantams „Praktiniai patarimai ir įžvalgos apie efektyviausius mokymosi būdus moksleiviams, karjeros pasirinkimo iššūkius ir jaunų žmonių motyvaciją“.

Kaip teisingai pasirinkti karjerą? Ką patarti jaunuoliui, kuris yra karjeros pasirinkimo kelyje? Ko reikia sėkmingam karjeros pasirinkimui? Kaip mokytis efektyviai? Ar paruoštukas tikrai yra blogai? Kodėl dalis jaunų žmonių priešinasi teorinei informacijai? Kur dingo jų motyvacija?

Į šiuos ir kitus klausimus mėgins atsakyti profesionalus karjeros konsultantas Rytis Jurkėnas seminaro metu.

Seminaro dalyviai gaus pažymėjimus. Registracija būtina. Daugiau informacijos bei seminarų/užsiėmimų tvarkaraštį rasite internetinėje svetainėje www.kalba.lt

Organizatorių nuotr. 

facebook_logoKur stoti