Parodoje kviečiami apsilankyti moksleiviai, studentai, tėvai, mokytojai – visi, kurie domisi išsilavinimu kitose šalyse ir užsienio kalbos įgūdžių tobulinimu užsienyje.

Parodoje dalyvaus prestižinės privačios mokyklos iš Anglijos, Ispanijos ir JAV. Parodos lankytojai turės puikią galimybę susitikti su Anglijos mokyklų ir koledžų atstovais. Būtent šioje šalyje Europos Sąjungos piliečiams valstybinėse mokyklose vidurinis išsilavinimais yra nemokamas.

Tęsiamas dokumentų priėmimas į aukštąsias mokyklas. Parodoje lankytojai galės susitikti su universitetų atstovais iš Didžiosios Britanijos, Olandijos, Vokietijos, Italijos, Šveicarijos, Rusijos, Prancūzijos ir sužinoti daugiau apie bakalauro, magistro ir MBA studijų programas.

Parodos metu lankytojai sužinos apie studentiškos paskolos gavimą ir naujas studijų finansavimo galimybes Didžiojoje Britanijoje. Nuo 2016 metų rugsėjo pretenduoti į paskolos gavimą galės ne tik bakalauro, kaip buvo iki šiol, bet ir magistrantūros studijų studentai.

Išsilavinimo sistema Olandijoje yra viena perspektyviausių pasaulyje, Europos studentams sudaromos palankios sąlygos įgyti aukštąjį išsilavinimą. Taigi, bakalauro studijų programos kaina šioje šalyje tik 1 984 eurų per metus.

Nemokamą profesinį išsilavinimą įvairiose profesinėse srityse lankytojams pristatys profesinio mokymo atstovai iš Didžiosios Britanijos.

Išsilavinimas užsienyje prasideda nuo tos šalies, kurioje studijuosite kalbos mokėjimo. Daugeliu atveju – tai anglakalbės šalys. Parodoje galima pasirinkti tinkamiausią anglų kalbos mokymo programą ir vykti mokytis kalbos į Didžiąją Britaniją, JAV, Kanadą, Australiją arba Naująją Zelandiją.

Papildomą informaciją, dalyvių ir seminarų sąrašą rasite:

Parodos organizatorius – UAB „Baltic Council for International Education”.

Paroda „Tarptautinių studijų dienos“ vyks kovo 3 d. „Radisson Blu Hotel Lietuva“ konferencijų centre Vilniuje (Konstitucijos pr. 20) nuo 10 iki 18 val. Įėjimas nemokamas.

facebook_logoKur stoti