Pateikiant dokumentus bus atsižvelgiama į stojančiųjų darbo patirtį – atliekamas neformaliuoju ir savaiminiu mokymosi bei savišvietos būdu įgytų mokymosi pasiekimų vertinimas ir kompetencijų pripažinimas, nuo kurių priklausys studijų trukmė bei kaina.
 
Kosmetologijos studijų programa neapsiriboja tik profesionalaus makiažo atlikimu, tačiau įgyja medicinos, gydymo technologijų kompetencijų. Studentai išmoksta atskirti įvairių tipų odą, naudoti kosmetines ir dekoratyvinės kosmetikos priemones bei vaistažoles, atlikti įvairius veido, kaklo ir pečių juostos masažus, atpažinti įvairius odos pakitimus. Studijų metu taip pat mokomasi rekomenduoti odos priežiūros profilaktikos priemones, suvokti vidaus ligų ar chirurgijos ryšius su kosmetologija, atlikti higieninį-medikamentinį ir gydomąjį-profilaktinį odos valymą ir kitas procedūras.
 
Atsižvelgiant į darbo rinkos pokyčius, kosmetologijos studijų programa papildyta naujais dalykais. Nuo šiol studijuojama SPA filosofija ir procedūros, mobiliosios kosmetologijos paslaugos, klinikinė kosmetologija, kosmoceutika ir kitos šiandien aktualios sritys.

Išsamesnė informacija