Į Lietuvos verslo kolegijos renginį „Karjeros diena 2013“ susirinkusius studentus pasveikino Klaipėdos miesto meras Vytautas Grubliauskas. Meras ragino studentus savo ateitį ir karjerą sieti su Klaipėda, kadangi čia veiklą vykdo nemažai stambių įmonių svarbių Lietuvos ir Baltijos regionui. Klaipėdą meras išskyrė kaip perspektyvų ir patrauklų miestą.

Simonas Gentvilas, mero patarėjas, su Lietuvos verslo kolegijos studentais pasidalino savo asmenine patirtimi, kas tai yra sėkminga karjera ir kaip jos siekti.

Personalo atrankos kompanijos Alpha Consultant s direktorė Inga Siminonienė gausiai susirinkusiems Lietuvos verslo kolegijos studentams pristatė jaunimo perspektyvas šiandieninėje darbo rinkoje. Susitikimo metu studentai gavo pasiūlymų atlikti praktiką arba registruotis į duomenų bazę dėl darbo pasiūlymų.

Egidijus Gudas, Lietuvos verslo kolegijos absolventas, pasidalino savo patirtimi, kaip įgytos žinios kolegijoje, jo asmeninės savybės, aktyvumas ir tikslo siekimas padeda kilti sėkmingos karjeros laiptais.

Studentai, kurie domisi perspektyvomis valstybės tarnyboje, tiesiogiai klausimus uždavė Daivai Šačkuvienei, Vyriausybės atstovo Klaipėdos apskrityje tarnybos patarėjai.

 

Lietuvos verslo kolegija - lyderė pagal absolventų įsidarbinimą (tarp kolegijų Šiaulių ir Klaipėdos krašte, 2012 m. žurnalo “Veidas” reitingas ir Lietuvos darbo biržos duomenys)
 

www.ltvk.lt

Nori studijuoti Lietuvos verslo kolegijoje? Turi klausimų? Rašyk rinkodara@ltvk.lt

-------------------------------------------------------------------------
Lietuvos verslo kolegija - tavo studijų gidas!
Studijos Klaipėdoje Šiauliuose Vilniuje
----------------------------------------------------------

Rinkodaros ir plėtros skyrius / Lietuvos verslo kolegija