Skirtingų specialybių Menų akademijos studentai, įgyvendindami šį projektą, susiburs į grupę, kurios tikslas - bendradarbiaujant, dalinantis skirtingomis patirtimis ir nuomonėmis, sukurti paskyrą socialiniame tinkle „Facebook“, kurios turinys suteiktų galimybę susipažinti su jaunaisiais kūrėjais, jų darbais bei kūrybiniu procesu.

„Simuliacinės veiklos projekto koncepcija išsivystė siekiant studentams sukurti realią ir saugią platformą, kurioje jie ne tik atskleistų save kaip kūrėjus, tačiau tai būtų erdvė, kurioje jie ieškotų savo unikalumo ir būdų tapti matomais rinkos dalyviais, tiriančiais kaip ji veikia, kokių produktų, paslaugų jai reikia. Taip pat šio projekto, kuris truks tris mėnesius, eigoje svarbus ir reikšmingas bus studentų darbas komandoje“, - pasakoja Įvaizdžio dizaino studijų programos koordinatorė Violeta Dobrovolskienė.

Simuliacinės veiklos projektą kuruos A. Armalis, komunikuodamas  su studentų išrinkta projekto valdymo grupe. Numatoma, jog tai bus tęstinis, ilgalaikis projektas, naudingas ne vienai studentų kartai.