Informacinių sistemų technologijų studijų programos tikslas – rengti kvalifikuotus specialistus, gebančius projektuoti, diegti ir administruoti informacinių komunikacinių technologijų sistemas organizacijoje, prižiūrėti, tobulinti ir valdyti kompiuterių techninę ir programinę įrangą, informacines sistemas, kompiuterių tinklus, savarankiškai tobulinti savo kvalifikaciją.

Ši studijų programa labiausia tinka kūrybiškiems informacinių technologijų mėgėjams.

Studentų žinios ir įgūdžiai tobulinami kartu su pripažintais profesionalais kuriant miestui skirtus projektus.

Studijos Šiaulių valstybinėje kolegijoje gali būti derinamos su darbu – tiek studijuojant nuolatine, tiek ištęstine formomis. Kiekvienu konkrečiu atveju ieškoma individualių sprendimų.

Kodėl Šiaulių valstybinėje kolegijoje?

Studijų programos Informacinių sistemų technologija studentai Šiaulių valstybinėje kolegijoje gali rinktis tris specializacijas.

Pasirinkę Grupinio darbo sistemų specializaciją, mokosi planuoti, konfigūruoti ir administruoti grupinio darbo priemones.

Specializacijos Kompiuterinių tinklų projektavimas, diegimas ir priežiūra studentai sužino, kaip projektuoti, prižiūrėti kompiuterių tinklus ir konfigūruoti tinklo operacines sistemas.

Tie studentai, kurių specializacija yra Programavimas išmaniesiems įrenginiams, išmoksta projektuoti ir programuoti mobiliąsias programėles išmaniesiems įrenginiams, turintiems operacines sistemas Android ar iOS.

Dar daugiau galimybių tobulėti suteikia atnaujinta Kompiuterių tinklų laboratorija. 

Įgūdžiams formuoti ir stiprinti skirtos penkios praktikos.

Daugiau apie šią studijų programą gali sužinoti ČIA