Studijų programos Multimedijos technologijos tikslas – parengti kvalifikuotus specialistus, gebančius analizuoti ir vertinti naudojamas garso ir vaizdo technologijas, parinkti techninę ir programinę multimedijos įrangą, projektuoti, kurti, integruoti ir valdyti multimedijos produktus, savarankiškai tobulinti savo kvalifikaciją.

Programą siūlome rinktis naujausių technologijų gerbėjams, kuriuos domina dvimatė ar trimatė kompiuterinė grafika, vizualizacija, animacija, vaizdo ir garso produktų kūrimas, programavimas.

Studentų žinios ir įgūdžiai tobulinami kartu su pripažintais profesionalais kuriant miestui ir plačiajai visuomenei skirtus projektus.

Studijos Šiaulių valstybinėje kolegijoje gali būti derinamos su darbu – tiek studijuojant nuolatine, tiek ištęstine formomis. Kiekvienu konkrečiu atveju ieškoma individualių sprendimų.

Šiaulių valstybinėje kolegijoje Multimedijos technologijų studentai gali plėsti savo žinias ir lavinti gebėjimus, susijusius su internetine reklama ar kompiuterine animacija. Studijų reikmėms skirta šiuolaikiška ir išskirtinai modernia įranga aprūpinta Garso ir vaizdo įrašų studija, kurioje yra dvi montažinės, įgarsinimo kabina, aparatinė ir kt. Žinios įtvirtinamos ir įgūdžiai formuojami keturiose skirtingose praktikose.

Absolventai dirba televizijos, radijo, reklamos, animacijos ir interneto svetainių projektuotojais ir programuotojais, steigia įmones, kuriančias multimedijos produktus.

Programos tikslas –  parengti kvalifikuotus specialistus, gebančius, analizuoti ir vertinti naudojamas garso ir vaizdo technologijas, parinkti multimedijos techninę ir programinę įrangą, projektuoti, kurti, integruoti ir valdyti multimedijos produktus, savarankiškai tobulinti savo kvalifikaciją.

Apie šią ir kitas Šiaulių valstybinės kolegijos 2019 m. priėmimui siūlomas programas informacijos gali rasti ČIA