Prašymų dalyvauti priėmime į magistrantūros studijas registracija vyksta universitete ir internetu. Stojantieji gali nurodyti iki 3 pageidavimų, juos išdėstydami prioriteto tvarka.

Prašymus galima pateikti iki liepos 1 d. 24 val. LSU absolventams, baigusiems studijas 2011 m. ir vėliau, nereikia pateikti diplomo ir jo priedėlio. Reikiamus dokumentus rasite čia.

Kitų aukštųjų mokyklų absolventai turi pateikti išsilavinimo dokumentų, asmens dokumento, registracijos mokesčio kvito ir kitų dokumentų kopijas. Jei dar neturite diplomo ir jo priedėlio, galite pateikti akademinę pažymą.

 Visą informaciją apie 2019 m. priėmimą į magistrantūros studijas rasite čia.

Lietuvos sporto universitetas priima ir  į išlyginamąsias studijas, kurios skirtos norintiems studijuoti magistrantūros studijose, tačiau neturintiems priėmimo sąlygose nurodyto išsilavinimo. Papildomųjų studijų programas gali rinktis kolegijų absolventai, ketinantys studijuoti magistrantūroje.

Prašymų dalyvauti priėmime į papildomąsias (išlyginamąsias) studijas registracija vyksta nuo birželio 17 d. iki liepos 1 d. atvykus į universitetą arba internetu.

Lietuvos sporto universitete siūloma 10 magistro studijų programų: Sporto edukologijaTreniravimo sistemosKineziterapija (Kaune ir Druskininkuose), Turizmo ir sporto vadybaKūno kultūraSporto fiziologija ir genetikaTaikomoji fizinė veiklaFizinis aktyvumas ir visuomenės sveikataSportinės veiklos analizė/International Master in Performance Analysis of Sport (anglų k.), Krepšinio treniravimas ir valdymas/International Basketball Coaching and Management (anglų k.).

Daugiau informacijos apie priėmimą į magistrantūros studijas:

LSU Studijų departamentas
Centrinių rūmų 208 kabinetas
Sporto g. 6, LT-44221, Kaunas
Telefonas (8 37) 302 659
El. paštas studijos@lsu.lt