Profesines žinias mokinės tobulino Roskildės ZBC koledže, kuriame ruošiami specialistai maisto pramonės sferai.

Merginos mokėsi gaminti įvairius daniškus bei kitų šalių patiekalus: mėsos, žuvies, subproduktų karštuosius ir šaltuosius patiekalus, desertus, kepė duoną ir bandeles. Mokinės turėjo galimybę naudotis modernia praktinio mokymo įranga, savarankiškai atlikti pavestas užduotis, prireikus – konsultuotis su praktikos mokytojais.

Roskildė yra stambus transporto centras. Tai senoji Danijos sostinė vikingų laikais.  Roskildė garsi dėl čia esančios katedros, kuri yra didžiausia gotikinio stiliaus bažnyčia Skandinavijoje. Apsilankymas Roskildės katedroje, muziejuose, pasivaikščiojimas po miestą, pajūrį mokinėms paliko neišdildomą įspūdį.

Laisvalaikiu mokinės vyko į Kopenhagą. Apsilankė zoologijos sode, Nacionaliniame Danijos akvariume, prie Parlamento rūmų, Apvaliojo bokšto, Rotušės aikštėje, prie Kopenhagos universiteto, XIII a. bažnyčios. Pasivaikščiojo centrine sostinės Strogen gatve, pabuvojo prie “Undinėlės”, įžymiojo Kopenhagos miesto simbolio.

Praktika Roskildėje suteikė galimybę mokinėms ir mokytojoms tobulėti profesinėje srityje, praplėsti socialinį ir kultūrinį akiratį, susipažinti su Danijos kultūra ir tradicijomis, išmokti dirbti tarptautinėje komandoje, tobulinti anglų kalbos žinias.