Trečiadienį diplomų įteikimo šventė vyko Sveikatos priežiūros fakultete, ketvirtadienį į iškilmingą ceremoniją rinkosi Verslo ir technologijų fakulteto studentai.

Gausus būrys studentų gavo padėkas, kuriomis įvertinta jų aktyvi visuomeninė, mokslinė, kultūrinė veikla, nuoširdus bendradarbiavimas kuriant ir puoselėjant Šiaulių valstybinės kolegijos tradicijas, pasiekimai sporto arenose.

Kolegijos direktorė dr. Natalija Šedžiuvienė, sveikindama pakiliai nusiteikusius šventės dalyvius, džiaugėsi aktyviais studentais, jų pasiekimais, praktiškai pritaikomais ir įdomiais baigiamaisiais darbais, linkėjo sėkmingai žengti į kitą, jau savarankišką, gyvenimo etapą. Direktorė pabrėžė, kad absolventai tampa ŠVK ambasadoriais, kvietė juos nešti gerąją žinią apie savo alma mater. Kolegijos vadovė džiaugėsi, kad konkurencingoje aukštojo mokslo sistemoje Šiaulių valstybinė kolegija gali didžiuotis esanti stipri aukštoji mokykla, ruošianti darbo rinkai taip reikalingus ir paklausius specialistus. N. Šedžiuvienė linkėjo studentams nebijoti iššūkių, pokyčių ir tvirtai žengti pasirinktu keliu, drąsiai siekti tikslų, svajonių ir karjeros aukštumų.

Iš viso 2018 m. studijas Šiaulių valstybinėje kolegijoje baigia 568 absolventai, 28 iš jų įteikti diplomai su pagyrimu. Sveikatos priežiūros fakultetas išleido 198 absolventus, Verslo ir technologijų fakulteto derlius – 370 absolventų, iš jų 27 asmenys baigia studijas su gretutine vadybos kryptimi.

Pastarosiomis dienomis diplomą Šiaulių valstybinėje kolegijoje gavo ir 10000-asis studentas.

Iš 2018 m. laidos  8 absolventams  buvo skirtos vardinės stipendijos.

72 absolventai studijas Šiaulių valstybinėje kolegijoje baigė sausio mėnesį. Tada 61 profesinio bakalauro diplomas įteiktas Bendrosios praktikos slaugos studentams ir 11-ai absolventų, kurie buvo pasirinkę studijas su gretutine kryptimi.

Birželio mėnesį studijas baigia 496 absolventai (iš jų 22 – su pagyrimu). Sveikatos priežiūros fakultete diplomus gavo 137, Verslo ir technologijų fakultete – 359 absolventai, iš jų 16 asmenų buvo pasirinkę gretutinę studijų kryptį.

18 absolventų studijas baigė Šiaulių valstybinės kolegijos Telšių mokymo centre, 27 – Mažeikių mokymo centre.

Šiaulių valstybinės kolegijos studentai kasmet aktyviai naudojasi mainų programos Erasmus+ teikiamomis galimybėmis: 2017–2018 studijų metais studijuoti svetur buvo išvykę 28 vaikinai ir merginos, praktikas svečiose šalyse atliko 74 studentai. 2018 m. absolvento praktika, į kurią vykstama jau gavus diplomą, sudomino 13 studentų. 

Šiuo metu vyksta bendrasis priėmimas į Lietuvos aukštąsias mokyklas. Šiaulių valstybinė kolegija kviečia rinktis iš daugiau nei 20 perspektyvių studijų programų, kurios vykdomos nuolatine (3 m.) ir ištęstine (4 m.) formomis. Šių metų bendrajam priėmimui aukštoji mokykla paruošė 3 naujas studijų programas: Gamybos ir logistikos vadybą, Mechatroniką ir Odontologinę priežiūrą.

Daugiau akimirkų iš šventinių diplomų įteikimo dienų – socialiniame tinkle „Facebook“. Kviečiame sekti naujienas!