„Visuomenės sveikata, mano nuomone, yra tas aukso viduriukas, kuris yra tarp medicinos ir įvairių kitų veiklų: renginių organizavimo, švietimo ir panašiai“, – kalba visuomenės sveikatą LSMU studijuojanti Deimantė.

„Tai – be galo plati sritis, kurioje gali save atrasti, ir, kaip sakau, gelbėti pasaulį“, – Deimantei pritaria studentas Aivaras, taip pat LSMU studijuojantis visuomenės sveikatą.

Visuomenės sveikatos studijų programoje studentams greta sveikatos bei medicinos pagrindų žinių suteikiamos ir humanitarinių bei socialinių mokslų žinios. Dėstomos žmogaus fiziologijos, epidemiologoijos, aplinkos ir darbo medicinos, psichikos sveikatos, šeimos medicinos pagrindų, ekstremalių situacijų valdymo ir kitos disciplinos. Studentai taip pat turi galimybę pagal įvairias tarptautines mainų programas išvykti studijuoti ir atlikti praktiką užsienio šalių universitetuose.

„Po penkerių metų norėčiau Lietuvos kariuomenėje dirbti visuomenės sveikatos specialistu“, – savo karjeros planais dalijasi Aivaras. Šios srities specialistams atviros ir daugelis kitų durų: sveikatos mokslų bakalaurai dirba visuomenės sveikatos, profesinės sveikatos, darbuotojų saugos ir sveikatos specialistais visuomenės sveikatos centruose, savivaldybių sveikatos apsaugos skyriuose, visuomenės sveikatos biuruose, asmens sveikatos priežiūros įstaigose, įmonėse, įstaigose ir organizacijose.

Plačiau apie studijų programą:

http://www.lsmuni.lt/lt/stojantiesiems/bakalauro-studijos/visuomenes-sveikata/

Daugiau informacijos apie priėmimą į LSMU:

http://www.lsmuni.lt/lt/stojantiesiems/priemimo-taisykles/