Inžinerijos mokslų studijų krypčių grupei priklausanti Mechatronikos studijų programa išskirtinė tuo, kad rengs specialistus, gebančius dirbti su šiuolaikiniais gamybos įrengimais. Įvairūs projektavimo paketai, CNC staklės, mechatroninės sistemos, lazeriniai įrenginiai – visa tai tau nė kiek neatrodo svetima? Domiesi programavimu ir robotizacija? Ateitis priklauso tau!

Ketvirtoji pramonės revoliucija jau įsibėgėjo, todėl ne tik Šiaulių regiono, bet ir visos Lietuvos įmonių vadovai pripažįsta ieškantys specialistų, gebančių dirbti su išmaniais gamybos įrenginiais ir suprantančių, kaip juos prižiūrėti. Mechatronikos programos absolventai neabejotinai bus paklausūs darbo rinkoje, nes jie turės praktinių įgūdžių gamybos įrenginiams valdyti, išmoks sudaryti technologinį procesą, projektuoti mechanikos ir automatikos sistemas.

Odontologinė priežiūrasveikatos mokslų studijų krypčių grupei priklausanti programa. Ji rengs odontologinės priežiūros specialistus – gydytojų odontologų padėjėjus. Padėjėjai asistuoja įvairių specializacijų gydytojams odontologams teikiant burnos sveikatą užtikrinančias paslaugas, dirba su specialia įranga, užtikrina infekcijos kontrolę ir organizacinius procesus sveikatos priežiūros paslaugas teikiančiose įstaigose. Odontologinės priežiūros specialistas drąsiai gali būti vadinamas dešiniąja gydytojo ranka. Šių specialistų poreikis didelis, tad numatomos labai geros programos absolventų įsidarbinimo galimybės.

Šiaulių valstybinė kolegija birželio 1 d. prasidėjusiam bendrajam priėmimui iš viso siūlo daugiau nei 20 studijų programų informatikosinžinerijossocialiniųsveikatos bei verslo ir viešosios vadybos studijų krypčių grupėse.

Daugiau informacijos apie stojantiesiems 2018 m. siūlomas programas galite rasti ČIA.

Stojančiųjų konsultavimas:

el. paštu priemimas@svako.lt

tel. (8 41) 52 37 69, mob. 8 615 97 114

Šiaulių valstybinės kolegijos Centriniai rūmai,

Aušros al. 40, 211 ir 222 kab.

Dirbame kasdien 9–16 val., išskyrus savaitgalius ir švenčių dienas.

Pietų pertrauka 12–12.45 val.