Maisto įtaka žmonių gerai savijautai yra nenuginčijama, ir tai vienas lemiamų veiksnių, kad būtume sveiki ir laimingi.

Naujų maisto produktų, praturtintų funkcionaliaisiais ingredientais, pramonė gamina vis daugiau, nes šiandien žmonės vis labiau rūpinasi sveikata, bando užkirsti kelią lėtinėms ligoms, derina maisto produktus, stengiasi, kad jų mityba būtų subalansuota.

Labai svarbu, kad maistas atitiktų skirtingų vartotojų grupių poreikius. Tad Maisto mokslo specialisto darbas tampa vienu perspektyviausių ir įdomiausių. Tokius profesionalus ruošia LSMU.

Maistas ir sveikata - susiję

Tad Maisto mokslo studijos ir yra apie tai, kaip gali būti gaminamas sveikas ir saugus maistas, kokios įtakos jis turi žmogaus organizmui, gerai fizinei ir psichologinei savijautai, kaip pasitelkus naujausias biotechnologijas organizuoti, valdyti ir kontroliuoti pramoninę gamybą, kaip pritaikyti produktus skirtingoms vartotojų grupėms (juk to, kas suteiktų jėgų alpinistui, nebūtinai reikia pradinukui ar senoliui).

Maisto mokslo studijos LSMU – išskirtinės, nes daugiausia dėmesio skiriama sveikos mitybos ir dietinės mitybos studijoms, o ši kryptis – perspektyvi visame pasaulyje: apsirūpinti visaverčiu ir saugiu maistu tampa prioritetu, maisto srityje investuojama į mokslinius tyrimus, kuriamos saugios ir tvarios technologijos.

Tad jei domiesi maistu, jo sudėtinėmis dalimis, tuo, kaip apskritai maistas iš lauko saugiai atkeliauja iki tavo stalo, jei būtų įdomu ateityje dirbti kuriant sveikus šiuolaikiškus maisto produktus ar vadovauti gamybos įmonei, LSMU Maisto mokslo studijų programa – Tau.

Pasirinktomis studijomis patenkinti ir LSMU Veterinarijos akademijos Maisto mokslo studijų programos studentai

Maisto srities profesionalai vertinami visur

Studijuoti LSMU bus įdomu: dėstys mokslininkai, pasiekę reikšmingų mokslo rezultatų šioje srityje, užregistravę patentų Europos patentų biure. Galėsi vykti pagal ERASMUS +  mainų programą stažuotis, atlikti praktiką Austrijos, Suomijos, Italijos, Portugalijos, Turkijos ir kt. šalių universitetuose.

Baigus bakalauro studijas LSMU, Maisto mokslo studijas galima tęsti tos pačios srities magistrantūroje –  ir tapti kvalifikuotu, kūrybingu, šalies ir užsienio įmonėse bei laboratorijose laukiamu ir vertinamu profesionalu.

Plačiau apie studijų programą:

https://www.studijuoklsmu.com/

Plačiau apie priėmimą į LSMU:

 

https://lsmuni.lt/media/dynamic/files/21951/taisykles_0422.pdf