Kasmet Centre vykdomi Leonardo da Vinci programos mobilumo projektai, kurių pagrindinis tikslas – suteikti mokiniui galimybę atlikti praktiką užsienyje, susipažinti su Europos šalių patirtimi mokomųjų programų srityje ir taip padėti mokiniui prisitaikyti prie ES darbo rinkos reikalavimų, įgyti kalbinės bei kultūrinės patirties.

Bendradarbiaujame su Didžiosios Britanijos, Airijos, Vokietijos, Austrijos, Suomijos, Olandijos, Italijos, Portugalijos, Maltos, Lenkijos, Latvijos, Estijos ir kt. profesinėmis mokyklomis, verslo centrais, įmonėmis, savivaldybėmis ir gamyklomis. Mūsų mokymo centro mokiniai atlieka praktiką geriausiose užsienio šalių įstaigose, naudojant moderniausią įrangą. Energetikos srities mokiniai stažuočių metu turi galimybę pamatyti, kaip naudojami alternatyvūs energijos šaltiniai – saulė, vėjas ir vanduo – Portugalijos regionuose, pabuvoti saulės, vėjo jėgainėse, pamatyti, kokiu principu veikia hidroakumuliacinės elektrinės. Automobilių kėbulų remontininkai praktiką atlieka Ferrari, Mersedes Benz gamyklose Italijoje ir Vokietijoje. Mechatronikai ir elektronikai dirba Vokietijos Wiessmann, Liebherr gamyklose. Administravimo ir paslaugų srities mokiniai turi galimybę padirbėti Italijos, Maltos, Didžiosios Britanijos savivaldybėse, susipažinti su jų darbo ypatumais. Spaudos ir pospaudos operatoriai bei reklamos gamintojai gali pasidžiaugti praktika didžiausiose Danijos spaustuvėse.

Mokinių užsienio praktika dažniausiai trunka 3 savaites. Per šį laikotarpį mokiniai ne tik susipažįsta su užsienio šalies darbo rinkos ypatumais, bet ir įsilieja į svetimos kultūros kontekstą, patobulina savo kalbinius įgūdžius bei susiranda daugybę draugų, o kartais ir pastovų darbą užsienyje. Visos stažuočių išlaidos finansuojamos Europos Sąjungos lėšomis, mokiniui pačiam už nieką mokėti nereikia. Be to, gerai užsirekomendavusiems mokiniams mūsų užsienio partneriai netgi moka atlyginimą ir pasiūlo baigus studijas grįžti dirbti...