Merginų komanda finale kovėsi su Vilniaus universitetu. Pirmoji susitikimo dalis vyko atkakliai, o įpusėjus dvikovai mūsų krepšininkės atsiliko vos dviem taškais 39:41. Vis dėlto po pertraukos labiau patyrusios varžovės (didžiąją dalį komandos sudaro Vilniaus „Kibirkšties“ krepšininkės) iš Vilniaus universiteto perėmė iniciatyvą ir užtikrintai nugalėjo 91:69. Trenerei Rasai Kreivytei ir LSU komandai įteikti sidabro medaliai.

Susitikime su Vilniaus universitetu mūsų komandai 20 taškų pelnė Dovilė Saurazaitė, Greta Tamašauskaitė – 17, Brigita Mockevičiūtė – 11, Deimantė Žukaitė įmetė 7 taškus.

Mažajame finale LSU vaikinai susitiko su lygos naujokais Kauno kolegijos krepšininkais. Nuo susitikimo pradžios mūsų krepšininkai užtikrintai įsiveržė į priekį ir jau po dviejų kėlinių pirmavo 41:29. Greičio nemažino LSU komanda ir po pertraukos, o rungtynes laimėjo triuškinančia 28 taškų persvara – 94:66. LSU komandai Mindaugas Motuzas pelnė 24, Šarūnas Beniušis – 21, Kristupas Žemaitis – 16, Justas Vazalis  – 15 taškų.

LSKL čempionate triumfavo Vytauto Didžiojo, antri – Klaipėdos universiteto krepšininkai.