„Jaučiuosi puikiai, šiuo metu manyje verda didžiulės emocijos. Pergalės truputį tikėjausi, nes įdėjau tikrai daug darbo, kad pasiruoščiau šiam čempionatui“, – prisipažįsta Ričardas. Paklaustas, kokie ateities planai, studentas neslepia, kad jų turi: „Sustoti tikrai neketinu, tačiau dabar noriu pasidžiaugti šia akimirka.“

Antrąją prizinę vietą tarptautiniame studentų masažo čempionate pelnė viešnia iš Latvijos universiteto Stradinio medicinos kolegijos, Darja Sinicina. Trečioji vieta atiteko Kauno kolegijos studentei Godai Puišytei.

Šiemet masažo modeliais tapti ir išbandyti būsimų profesionalų įgūdžius sutiko žinomi kultūros ir visuomenės veikėjai. „Kaunas 2022 metais bus Europos kultūros sostine, todėl atsižvelgdami į miestui svarbų įvykį bei visos valstybės šimtmetį, pakvietėme žmones, puoselėjančius Kauno kultūrinį gyvenimą, tapti masažo modeliais. Tokiu būdu tikimės suteikti jiems energijos dar aktyviau kurti miesto kultūrą“, – su šypsena pasakoja vienas iš čempionato organizatorių, Kauno kolegijos direktoriaus pavaduotojas komunikacijai Antanas Vaidelys.

Nugalėtojas Ričardas Kazinėc klasikinį nugaros masažą atliko šokėjai, dainininkei ir teatro aktorei Karinai Krysko: „Masažo metu tikrai atsipalaidavau, šiurpuliukai lakstė kūnu. Viskas atlikta profesionaliai, su tokiais masažuotojo įkvėpimais ir iškvėpimais, kad atrodė, jog visame procese dalyvaujame kartu. Tikrai apsilankyčiau pas tokį specialistą“, –  įspūdžiais po masažo dalijasi žinoma moteris. Studentų rankoms taip pat atsidavė Egidijus Stancikas, Albinas Vilčinskas, Simonas Kairys, Sandra Drodvilaitė, Viktorija Streiča ir kiti miesto kultūros puoselėtojai.

Masažo modeliai buvo nustebinti studentų pasirinktomis išskirtinėmis technikomis, kurias jie demonstravo laisvosios programos metu. Čia buvo atliekamas atpalaiduojamasis kojų masažas su lomi-lomi elementais, tradicinis tajų masažas, anticeliulitinis kojų masažas, masažas su šepetėliais ir karštais akmenimis, senasis graikų / romėnų masažas, atliekamas keturiomis rankomis ir kt.

Septintąjį kartą vykusiame čempionate varžėsi 11 kineziterapijos, grožio ir masažo terapijos programų studentų, kurie jau dirba arba savo ateitį sieja su masažo terapijos ir SPA sritimi. Šiais metais į dalyvių gretas stojo atstovai iš 7 aukštųjų mokyklų: Kauno kolegijos, Vilniaus kolegijos, Lietuvos sporto universiteto, Rygos Raudonojo kryžiaus medicinos, Latvijos universiteto Stradinio medicinos kolegijos, Daugpilio universiteto ir Tartu sveikatos priežiūros kolegijos.