LSU siūlo 10 magistrantūros studijų programų: Kineziterapijos, Taikomosios fizinės veiklos, Sporto fiziologijos ir genetikos, Kūno kultūros, Treniravimo sistemų, Sporto edukologijos, Turizmo ir sporto vadybos, Physical Activity and Public Health, Performance Analysis of Sport, Basketball Coaching and Management.

  Nuo birželio 22 iki 30 d. stojantieji į magistrantūrą kviečiami atvykti į LSU101 kabinetą (Centriniai rūmai, Sporto g. 6, Kaunas), ir užpildyti prašymą.

  Priėmimo komisija prašymus priims darbo dienomis:

  I–IV nuo 8 iki 17 val., V – nuo 8 iki 14.45 val. Pietų pertrauka – nuo 12 iki 12.45 val.

  Beje, prašymą užpildyti ir dokumentus pateikti bus galima ir elektroniniu būdu:

  https://is.lsu.lt/el_stojimai/stojimas

  Kineziterapijos bei Basketball Coaching and Management magistrantūros studijas galima rinktis nuolatinės arba ištęstinės formos, o visas kitas – tik nuolatinės.

  Kineziterapijos bei Turizmo ir sporto vadybos programos vykdomos lietuvių ir anglų kalbomis, o Physical Activity and Public HealthPerformance Analysis of Sport, Basketball Coaching and Management – anglų k.

   Šiemet LSU magistrantūros studijas baigė 60 absolventų.

 

  Birželio 22–30 d. Lietuvos sporto universitete organizuojamas priėmimas ir į išlyginamąsias (papildomąsias) Turizmo ir sporto vadybos, Taikomosios fizinės veiklos ir Kineziterapijos studijas.

  Jas renkasi stojantieji, įgiję išsilavinimą kolegijose ir norintys studijuoti LSU magistrantūroje. Per išlyginamąsias studijas jie išklauso trūkstamus bakalauro studijų dalykus ir išlaiko egzaminus, kad įgytų pakankamų žinių ir gebėjimų, reikalingų sėkmingoms magistrantūros studijoms.

  Daugiau informacijos apie išlyginamąsias ir magistrantūros studijas LSU:

  http://www.lsu.lt/studijos/antrosios-pakopos-magistranturos-studijos/studiju-programos-kainos-ir-vietu-skaicius

 

LSU informacija