Giedrė Sveikatos informatikos, studentė:

„Domėjausi ir labai norėjau studijuoti mediciną, bet mane, kaip ir kitus jaunus žmones, taip pat labai traukė kompiuteris, išmanusis telefonas, kitos šiuolaikinės technologijos. Vis galvojau, sukau galva, ką pasirinkti, kaip neapsirikti, nesigailėti... Viskas stojo į savo vietas, kai sužinojau, kad LSMU galima studijuoti sveikatos informatiką“, – pasakojo studentė.

„Gyvename išmaniųjų technologijų amžiuje. Technologinius įrenginius naudojame naršydami internete, atsiskaitydami už paslaugas ir t.t. Puiku, kad visa tai galima naudoti ir sveikatinimo tikslais, pvz., nuotolinėms konsultacijoms, pulsui, kraujo spaudimui matuoti, vaistų vartojimo priminimui, o svarbiausia – visos informacijos sklaidai, rizikos veiksnių ar gyvensenos korekcijai ir t.t.“

„Labai džiaugiuosi, kad Lietuvos sveikatos mokslų universitetas (LSMU, drauge su KTU) siūlo vienintelę tokią Lietuvoje sveikatos informatikos studijų programą. Ruošdamasi studijoms sužinojau, kad šių LSMU studijų tikslas – rengti sveikatos informatikos specialistus, kurie taikys informatikos ir informacinių technologijų žinias medicinos srityse bei šviečiant visuomenę sveikatos klausimais“, – Giedrė džiaugiasi, kad igijus sveikatos informatikos bakalauro kvalifikaciją, galės kurti inovatyvius mobilius sveikatinimui skirtus IT produktus sveikatos priežiūros įstaigoms, dirbti programinės įrangos kūrimo ir priežiūros darbus, informacinių technologijų kūrimo bei palaikymo darbus privačiame ar valstybiniame sektoriuje Lietuvoje ir ne tik, arba dirbs įdomų analitinį darbą tvarkant ir apdorojant sveikatos priežiūros įstaigose surinktą administracinę, klinikinę bei kitą sveikatos informaciją.

Plačiau:http://www.lsmuni.lt/lt/stojantiesiems/lsmu-studiju-programos/studijuok-lsmu/sveikatos-informatika.html

 

Džiuljeta Kulvietienė