„Jau studijų metais žaidžiau ir dirbau Universiteto krepšinio klube „Atletas“. Čia įgijau daug vadybos žinių. Organizavau įvairius sporto renginius, sužinojau, ko reikia, kad jie būtų sėkmingi, pradėjau suprasti, kaip veikia sporto klubas, apskritai – sporto sistema. Žinoma, studijos LSU suteikė ir teorinį pagrindą“, – teigė sporto vadybos bakalauro ir magistro studijas Lietuvos sporto universitete baigęs E. Stankevičius. Edgaras atskleidžia, kad savo karjerą planavo kryptingai, tam skyrė ir didžiąją laisvalaikio dalį: „Žaidžiau krepšinį, studijavau Universitete, stengiausi sukaupti kuo daugiau ir įvairių žinių. Kaip ir minėjau, dirbau „Atleto“ krepšinio klube, vėliau – Kauno krepšinio mokykloje „Tornado“, krepšinio portalo „Basketnews.lt“ projektų vadovu, po to tapau Kauno rajono moterų krepšinio klubo „Sirenos“ direktoriumi, Lietuvos krepšinio lygos projektų vadovu. Dabar esu Lietuvos futbolo federacijos komercijos vadovas“. Ilgas LSU absolvento veiklų sąrašas tuo nesibaigia: jis organizavo vaikų krepšinio stovyklas, įgyvendino tarptautinius krepšinio projektus. Juose semtis patirties atvyko Kataro, Tuniso, Filipinų, Egipto ir kitų šalių nacionalinės vyrų krepšinio rinktinės. Dabar E. Stankevičius daugiausia dėmesio skiria savo tiesioginiam darbui Lietuvos futbolo federacijoje. Jo rūpesčiu su LFF pradėjo bendradarbiauti pasaulyje žinomos bendrovės BMW, „Betsafe“ ir kt.

  Sporto vadybos studijų programos absolventas Eduardas Butiuto savo profesinį kelią atrado po ilgų ieškojimų. Pradėjęs informacinių technologijų mokslus Vilniuje suprato, kad tai ne jo pašaukimas. Pasirinkęs sporto vadybos studijas LSU jis džiaugėsi, kad ilgai nesiblaškė ir priėmė teisingą sprendimą. E. Butiuto gyvenimas neatsiejamas nuo futbolo kamuolio. LSU absolventas – daugkartinis Lietuvos freestyle futbolo čempionas. Kamuoliu žongliruojantis Eduardas – vienintelis lietuvis, dalyvavęs pasaulio freestyle futbolo čempionate. 2010 metais Pietų Afrikos Respublikoje jis rungėsi su geriausiais pasaulio futbolininkais. LSU absolvento žongliravimas kamuoliu buvo atradimas ir televizijos projekto „Lietuvos talentai“ žiūrovams, ir komisijai. „Universitetas man suteikė daug sporto vadybos žinių. Man jos reikalingos savo svajonei įgyvendinti – planuoju kurti pirmą Lietuvoje freestyle futbolo akademiją. Šią idėją palaiko ir Lietuvos futbolo federacija, tad tikiuosi, kad šalį garsins ne tik krepšinio virtuozai“, – pasakoja Eduardas. Žiemą jis baigė bakalauro studijas ir drąsiai planuoja ateitį.

  Lietuvos sporto universiteto absolventas Edgaras Stankevičius teigė, kad norintieji siekti karjeros aukštumų turėtų ne tik studijuoti, kaupti teorines žinias, bet ir skirti kuo daugiau laiko praktiniams įgūdžiams įgyti. Ir tam nebūtina dirbti, užtektų dalyvauti savanoriškoje veikloje. „Būdami įvairių sporto renginių savanoriais įgysite daug svarbios patirties. Matysite, kaip organizuojami renginiai, svarstomos ir įgyvendinamos idėjos, sprendžiamos problemos. Ir patys galėsite pritaikyti tai, ką išmokote“, – teigė E. Stankevičius. Jis įsitikinęs, kad sporto vadyba –labai įdomi ir dinamiška veikla, o baigusieji vadybą kitose mokymo įstaigose nepažins sporto vadybos užkulisių. „Turi domėtis sportu, sportuoti, atstovauti Universiteto komandai, tuomet suprasi, kaip valdyti komandą ar sporto organizaciją. Manau, kad geriausias galimybes atveria Lietuvos sporto universitetas, čia įgytas žinias pritaikau kiekvieną dieną“, – įžvalgomis dalijosi LSU absolventas.

  Eduardas Butiuto sako, kad sporto vadybos bakalauro studijos LSU prabėgo greitai, tačiau jis sukaupė daug vadybos, ekonomikos, finansų ir kitų sričių žinių, kurios padės įgyvendinti idėjas. „Jau netrukus susitiksime su bendraminčiais ir aptarsime artimiausius freestyle futbolo mokyklos kūrimo žingsnius. Daug jaunimo domisi galimybe mokytis kamuolio žongliravimo paslapčių. Neabejoju, kad galėsiu pritaikyti žinias, kurių suteikė studijos Universitete: kaip įkurti įmonę, parengti jos plėtros planą, ieškoti lėšų bei ją valdyti. Laukia nelengvas, bet labai įdomus metas“, – sakė LSU absolventas.