Programos dalykai dėstomi probleminiu metodu. Studentai sprendžia problemas ieškodami įvairių sprendimų būdų. Dėstantys dėstytojai – praktikai, savo srities profesionalai. Nusprendę studijuoti ergoterapijos studijų programą galėsite rintis bakalauro, magistro doktorantūros studijas.

Giedrė Mohite Ergoterapijos studijų LSMU absolventė pabrėžia, kad Ergoterapijos studijos LSMU yra pripažintos NARIC (National Recognition Information Centre), o dėl aukštos studijų kokybės jai pavyko gauti HCPC registraciją (kuri yra būtina norint dirbti ergoterapeutu Didžiojoje Britanijoje) ir įsidarbinti ergoterapeute Londono privačioje psichiatrinėje ligoninėje. Visiems, kurie dar neapsisprendę, Giedrė Mohite rekomenduoja šią studijų kryptį kaip įdomią, stiprią ir pripažintą tarptautiniu mastu. Svarbiausia pastebėti atsivėrusias galimybes ir jas išnaudoti!

Pagrindinis privalumas – jeigu būsimasis ergoterapijos specialistas mėgsta bendrauti. Specialybė reikalauja tampraus ryšio su pacientu. Pacientai – vaikai, suaugę žmonės, po įvairių traumų, sportininkai, pacientai su įgimtomis ir įgytomis ligomis. „Kuo platesnis pacientų ratas, tuo daugiau mes galime atrasti ir patirti! Visus ieškančius iššūkių, mėgstančius komunikuoti, kantrius ir išmintingus būsimuosius studentus Ergoterapijos studijų programos pirmakursiai kviečia prisijungti rinktis šią studijų programą!“

 „Kodėl verta studijuoti ergoterapiją? Jei esi motyvuotas, pilnas idėjų, komunikabilus ir manai, kad gali padėti žmonėms tapti labiau savarankiškais bei socialiai aktyviais, tada ši specialybe kaip tik tau“, teigia IV kurso studentė Giedrė.

Ergoterapija – specialybė, kur gali išreikšti save. Profesija, kur gali parodyti savo kūrybiškumą, atsidavimą ir profesionalumą. Studijuoti ergoterapijos specialybę LSMU yra puiki galimybė norint įgyti žinių iš profesionalių, savo darbą mylinčių specialistų, pabrėžia IV kurso studentė Roberta.

Studijuodamas ergoterapiją pajusi, kad gali tapti tuo, kuris nori padėti žmogui grįžti į gyvenimą. Iš naujo atrasi save, įgysi naujus pomėgius, suteiksi žmonėms antrą progą gyventi. Jei nori tapti ergoterapeutu, turi būti kūrybingas, domėtis naujais būdais kaip padėti žmogui, gali pats kurti priemones ir jas pritaikyti įvairiems sutrikimams palengvinti. „Prisijunk, prie LSMU ergoterapijos specialistų, čia gali atrasti savo pašaukimą!“ – kviečia IV kurso studentė Viktorija.

LSMU ergoterapijos bakalauro ir magistro studijų absolventė Ksenija Stasiulienė, turėdama diplomus rankose suprato, kad labai pasiilgsta LSMU Slaugos fakulteto bendruomenės. Nesnausk, studijuok ir tu, kviečia LSMU Slaugos fakulteto absolventė.

Daugiau informacijos: http://www.lsmuni.lt/lt/stojantiesiems/lsmu-studiju-programos/