Statybos, renovacijos, rekonstrukcijos darbai vyksta nuolatos ir dideliu tempu, o reikalavimai atliekamų darbų kokybei nuolatos auga ir griežtėja. Vykdant statybos darbus vis labiau akcentuojami trys pagrindiniai aspektai: darbų atlikimo laikas, jų kokybė ir kaina. Tam, kad statybos darbai būtų atlikti efektyviai ir kokybiškai, labai svarbu turėti ne tik aukštos kvalifikacijos statyboms vadovaujantį personalą, bet ir kompetentingus, turinčius praktinių įgūdžių, darbininkus.

Mokymo centre kvalifikacijas įgiję apdailininkai, mūrininkai, betonuotojai, stogdengiai, pastatų apšiltintojai, skardininkai, krosnininkai tampa paklausiais specialistais darbo rinkoje, nes aukštos kvalifikacijos statybos darbininkų trūkumas jaučiamas nuolatos. 

Šiuolaikiniame pasaulyje atliekami darbai statybos, pramonės ir transporto sektoriuose tampa vis sudėtingesni, jų atlikimui dažnai žmogaus fizinės jėgos nepakanka. Kokybiškam ir efektyviam darbų vykdymui yra pasitelkiama įvairi mechanizuota technika bei įranga, kuri palengvina darbą žmonėms. Norint saugiai ir efektyviai dirbti su mechanizuotais įrenginiais būtina ne tik turėti pakankamą teorinių žinių lygį, bet ir turėti atitinkamus praktinius gebėjimus valdyti šiuos įrenginius.

Mokymo centre rengiami auto ir elektro krautuvų vairuotojai, bokštinio, tiltinio, automobilinio kranų operatoriai, traktorių vairuotojai ir kiti statybinę bei sandėlio techniką valdantys specialistai. Mechanizuotų įrenginių valdymas ir priežiūra - bene griežčiausiai teisiniu aspektu reglamentuota darbo sritis, kai ypatingai svarbu, kad specifinę įrangą darbe naudojantis asmuo turėtų atitinkamus pažymėjimus bei nuolat atnaujintų turimas žinias. 

Mokymo centro Statybos technologijų skyriuje, siekiant užtikrinti aukščiausią mokymo kokybę bei mokymosi sąlygas mokiniams, sukurta ir įrengta šiuolaikiška teorinio ir praktinio mokymo bazė su naujais, šiuolaikinėje statyboje naudojamais darbo įrankiais, įrenginiais, saugos priemonėmis bei statybine technika. Be to mokiniams yra suteikiama galimybė praktinius gebėjimus tobulinti realiomis darbo sąlygomis mokymo centro partnerių įmonėse. Taip besimokantiesiems palengvinama integracija į darbo rinką.

Vilniaus Jeruzalės darbo rinkos mokymo centre galime pasiūlyti:

  • platų statybos, statybos mechanizacijos programų spektrą, siekiantiems įgyti kvalifikaciją
  • esamų ar būsimų statybos darbuotojų kompetencijų įvertinimą, atliekant teorinių ir praktinių užduočių testavimus
  • profesinį konsultavimą ir orientavimą, negalintiems apsispręsti ar nerandantiems reikiamos informacijos

Mokymo programos: