Kauno kolegijos  J. Vienožinskio menų fakulteto bei Kauno rajono turizmo ir verslo informacijos centro (TVIC) sumanymas patraukliau pristatyti Kauno rajoną sulaukė 10-ties vizualinių darbų.

Sausio 10 dieną Raudondvario menų inkubatoriuje baigėsi projektinių siūlymų konkursas, kurio nugalėtoja paskelbta Kauno kolegijos studentė studentė Ugnė Babiliūtė. Antroji vieta atiteko Gabrielei Naciūtei, o trečioji  – Ramintai Kiaulėnaitei ir Antanui  Bernotavičiui. Studentus apdovanojo Kauno rajono meras Valerijus Makūnas.

KK antro kurso grafikos dizaino specialybės studentai visą semestrą ieškojo simbolių, ženklų, spalvų ir grafinių vaizdų, kurie galėtų tiksliau apibūdinti Kauno rajoną. Savivaldybė išsiskiria gausiomis ir veikliomis bendruomenėmis, turtingu gamtos, kultūros ir istorijos paveldu, žemdirbystės tradicijomis, besivystančiu verslu.

Didžiulėje teritorijoje yra 25 seniūnijos, kuriose išsibarstęs 371 kaimas, 9 miesteliai ir 3 miestai. Kas juos vienija? Studentams tai buvo nemenkas iššūkis. Būsimieji dizaineriai įvairius Kauno rajono simbolius mėgino paversti logotipais ir kraštą atspindinčiais prekės ženklais.
Išsamesnė informacija

 

Domina dizaino ar kitos krypties menų studijos?
Išsamiau apie meno studijas Kauno kolegijoje