Autorės pasirinkimas, kur fotografuoti, neatsitiktinis. Mintis gimė dėl sąsajų su darboviete. Projektų vadove Vilniaus technologijų ir verslo profesinio mokymo centre dirbanti mergina be kita ko laisvalaikiu domisi fotomenu. Įkvėpimo industriniams kadrams jai suteikė įprasta mokymo centro kasdienybė.
 
Minėtoje profesinėje mokykloje prieš kelerius metus buvo įrengtos modernios inžinerinės pramonės praktinio mokymo bazės. Mokslo metų laikotarpiu čia verda darbas, o vasaromis, kai besimokančiųjų nėra, masyvią erdvę užimantis staklynas ištuštėja ir technika tarytum ilsisi.
 
 

„Mano akyse pro langus besiveržiančios šviesos tonai ir pustoniai praplečia daikto suvokimo ribas ir ištrina iš šalies stebimo objekto paskirties prasmę,“ – pasakoja autorė.

 

 

Vizualiame J. Grigaitytės pasakojime užfiksuotiems įrengimų elementams, detalėms, jos teigimu, gyvybės įkvepia šviesa ir šešėliai. „Mano akyse pro langus besiveržiančios šviesos tonai ir pustoniai praplečia daikto suvokimo ribas ir ištrina iš šalies stebimo objekto paskirties prasmę,“ – pasakoja autorė.
 
Straipsnio autorė - Vystymo skyriaus vedėja Toma Grabauskaitė
 
Publikuota 2016 m. liepos 12 d. portale delfi.lt
 
Elektroninę parodos galeriją galite pamatyti čia.