Mokslus baigė Vilniaus technologijų ir verslo profesinio mokymo centre specialybę pasirinkusieji po 10 klasių. Pastarieji tarptautinių vežimo vairuotojo-ekspeditoriausautomobilių kėbulų remontininko ir bankinių operacijų tvarkytojo kvalifikaciją įgijo per 3 metus. Šie absolventai pirmaisiais mokslo metais baigė 11 bei 12 klases gimnazijos skyriuje, o taip pat sėkmingai išlaikė profesijos teorinį ir praktinį egzaminus trečiais mokymosi metais.

 

Mokymo programas baigė įstojusieji po 12 klasių: automobilių kėbulų remontininkai, tarptautinių vežimų vairuotojai-ekspeditoriai, bankinių operacijų tvarkytojai, logistai-ekspeditoriaisuvirintojai. Kvalifikacijos pažymėjimai ir profesinio mokymo diplomai jiems įteikti po atliktos praktikos įmonėse bei išlaikius teorinį ir praktinį kvalifikacinius egzaminus. 

 

Transporto ir verslo skyriuje taip pat prasidėjęs priėmimas į naujas mokymo programas stojantiems po 10 ir 12 klasių: pardavimų konsultanto ir finansinių paslaugų teikėjo.

 

Mokymo centre stojantiems suteikiamas nemokamas mokslas. Priėmimas vykdomas Vilniaus technologijų ir verslo profesinio mokymo centro Transporto ir verslo skyriuje nuo gegužės 23 d. iki rugsėjo 9 d. Priėmimo komisijos kontaktus ir kitą reikalingą informaciją rasite (čia).

 

Daugiau: kitos specialybėspriėmimo tvarkamokymosi sąlygosbendrabutis,sėkmės istorijos.

TVS diplomai 2016