Diplomai įteikti 51 absolventui. Tarp pastarųjų – baigusieji energetinių sistemų elektroniko ir socialinio slaugytojo specialybes - profesinį mokslą Vilniaus technologijų ir verslo profesinio mokymo centre pasirinko po 10 klasių. Šie absolventai per 3 metus įgijo ir vidurinį išsilavinimą gimnazijos skyriuje (11-12 klasės,) ir sėkmingai išlaikė profesinės kvalifikacijos egzaminus trečiais mokymosi metais.

 

Vos 1 metų trukmės mokymo programas baigė įstojusieji po 12 klasių: Java programuotojai ir metalo apdirbimo staklininkai. Kvalifikacijos pažymėjimai ir profesinio mokymo diplomai jiems įteikti po atliktos praktikos įmonėse bei išlaikius teorinį ir praktinį kvalifikacinius egzaminus. 

 

Energetikos ir mechatronikos skyriuje taip pat vykdomos šios mokymo programos: socialinio darbuotojo padėjėjas, automatinių sistemų eksploatavimo mechatronikas. Nuo rugsėjo bus pradėtas vykdyti ir kitos naujos mokymo programos: elektroninių įrenginių surinkėjas ir derintojas, programinės įrangos testuotojas, žiniatinklio programuotojas.

 

Priėmimas į šias specialybes vykdomas Vilniaus technologijų ir verslo profesinio mokymo centro Energetikos ir mechatronikos skyriuje nuo gegužės 23 d. iki rugsėjo 9 d. Priėmimo komisijos kontaktus ir kitą reikalingą informaciją rasite (čia).

 

Daugiau: kitos specialybėspriėmimo tvarkamokymosi sąlygosbendrabutis,sėkmės istorijos.