Šiuolaikinėje visuomenėje pastebima vis didesnė turizmo veiklų, šiuolaikinių pramogų industrijos ir išmaniųjų technologijų integracija.

Tai didina naujos kartos specialistų poreikį.

Prie pramogas kuriančių įmonių priskiriamos televizijos, kino, radijo, mados, spaudos bei interneto įmonės, taip pat pramogų parkai, prekybos centrai, kino bei tradiciniai teatrai ir koncertinės aikštelės, įvairius renginius organizuojančios įmonės. Šios veiklos sritys yra būsimos pramogų industrijų specialistų darbo vietos.

Prognozuojama, kad absolventų įsidarbinimo galimybės ateityje didės, nes yra priklausomos nuo pramoginiais tikslais kuriamos ar gaminamos informacijos, kurios paieška ir pasiūla vis didėja. Tai leidžia daryti prielaidas, kad pramogas kuriantys specialistai ateityje turės vis daugiau veiklos

Turizmo ir pramogų verslo industrijų studijų programa skirta rengti Turizmo ir pramogų verslo vadybininkus, išmanančius apie Turizmo ir pramogų veiklos ir paslaugų teikimo ypatumus, gebančius analizuoti Turizmo ir pramogų verslo aplinką, išteklius; savarankiškai organizuoti, planuoti Turizmo ir pramogų verslo įmonių (skyriaus) veiklą, vertinti Turizmo ir pramogų verslo būklę analizuojant paslaugų pasiūlą bei paklausą.

Realizuojant šią studijų programą yra optimaliai suderinami praktiniai įgūdžiai ir teorinės žinios. Būsimieji Turizmo ir pramogų verslo industrijos specialistai studijuoja bendruosius profesinius, studijų pagrindų ir specialiuosius profesinius dalykus ir atlieka tris praktikas: pažintinę, mokomąją ir priešdiplominę. Kurių metu net 20 savaičių studentai įtvirtina ir tobulina darbo organizavimo, Turizmo ir pramogų verslo aplinkos bei rinkos tyrimų atlikimo, duomenų sisteminimo, Turizmo ir pramogų produktų kūrimo bei paslaugų teikimo ir kt. gebėjimus. Studijuojant šioje studijų programoje yra sudaroma galimybė ERASMUS studentų mainų programos metu 1 ar 2 semestrus studijuoti arba pažintinę praktiką atlikti užsienyje.

Norite studijuoti? Turite klausimų? Susisiekite:

e.p. rinkodara@ltvk.lt, tel. 8-46-311099, Turgaus g. 21, Klaipėda

 

LTVK – sėkmingos karjeros startas !