Studijų metu studentai mokomi tirti sporto ir turizmo rinką, priimti greitus sprendimus, taikyti kūrybiškumą ir inovacijas sporto bei turizmo versle, tinkamai atstovauti institucijai, valdyti komunikacijos procesus sparčiai besikeičiančioje verslo aplinkoje.  

Baigę studijų programą „Sporto industrijos“, absolventai galės dirbti vadybininkais, administratoriais ar vadovais Lietuvos ir ES valstybinėse turizmo bei sporto organizacijose (savivaldybių administracijose ir jų įsteigtose viešosiose ir biudžetinėse įstaigose, administruojančiose turizmo ir sporto politiką); turizmo ir sporto paslaugų sektoriuje (turizmo ir sporto verslo įmonėse; asociacijose, federacijose; klubuose); kitose verslo įmonėse (marketingo tyrimų, transporto, apgyvendinimo, maitinimo, renginių organizavimo srityse); savo įsteigtose verslo/viešosiose įmonėse.

Šią studijų programą tobulina bei įgyvendina žinomi Lietuvos sporto ir turizmo organizacijų atstovai, socialiniai partneriai, LSU absolventai, kviestiniai lektoriai iš Lietuvos bei užsienio.

Programą baigė ir sėkmingai pagal specialybę dirba Rokas Milevičius („Amber sale“ dalyvis, vienintelis lietuvis, patekęs į aukščiausią buriuotojų lygą), Petras Nausėda (Lietuvos ledo ritulio federacijos prezidentas, Vilniaus m. tarybos narys), Saulius Bucevičius (LR Seimo narys), Aivaras Salamakinas (KKSD Kūno kulturos ir sporto strategijos skyriaus vedėjo patarėjas), Raimondas Ušeckas (UAB „Baltijos kelionių agentūra“ direktorius).

 

Daugiau informacijos apie programą rasite adresu:

http://www.lsu.lt/studijos/studiju-programos/sporto-edukologijos-studiju-programos/bakalauro-studijos/sporto-industrij