Absolventus sveikino LSU rektorius dr. Aivaras Ratkevičius, Seimo vicepirmininkas, LSU absolventas Vydas Gedvilas, Kūno kultūros ir sporto departamento generalinis direktorius Edis Urbanavičius. Šventinę nuotaiką kūrė styginių kvarteto „Magnum“ atliekami muzikiniai kūriniai.

 Šiemet LSU baigė 374 absolventai: pirmosios pakopos studijas — 295 bakalaurai, antrosios – 79 magistrai. Populiariausios bakalauro studijų programos šiemet tarp baigiančiųjų buvo Kineziterapija (91), Treniravimo sistemos (67), Fizinis ugdymas ir sportas (49), Sveikata ir fizinis aktyvumas (36), Sportinė rekreacija ir turizmas (30).

 Populiariausios magistro studijų programos tarp absolventų buvo Kineziterapija (35), Kūno kultūra (12), Edukologija (12).

Šiais metais LSU baigė žinomi šalies sportininkai: dziudo ir sambo imtynininkė Santa Pakenytė, krepšininkas Gvidonas Markevičius, buriuotojas Juozas Bernotas, parolimpietis Mindaugas Bilius.

Primename, kad LSU yra išskirtinis specializuotas universitetas Lietuvoje ir Baltijos šalyse, jau daugiau kaip aštuonis dešimtmečius vienijantis judesių ir sporto mokslą. Universitetas siūlo trijų pakopų — bakalauro, magistrantūros ir doktorantūros — studijas. 

 

Išsamesnę nuotraukų galeriją rasite LSU paskyroje feisbuke: https://www.facebook.com/lithuaniansportsuniversity/

 

Daugiau informacijos www.lsu.lt